Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélnél egy lányt, hogyha...

Elítélnél egy lányt, hogyha megtudnád róla, hogy többször fogadott el pénzt egy fiútól azért, hogy hagyja magát ölelgetni?

Figyelt kérdés
Igazából még csók se volt és csak párszor történt meg. Engedte a srácnak, hogy hozzá bújjon és ölelje őt, meg beszélgettek. 5-10 percekkel 10.000-20.000 Ft-ket keresett.
2020. nov. 24. 18:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
73%
én a zoknimat adom el ennyiért
2020. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
30%
Igen..
2020. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
76%
Szegény srác nagyon naív és szerelmes lehet. A csaj meg kihasználta. Igen, elítélem érte.
2020. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy ítélném el. Nyújtott egy szolgáltatást, amiért fizettek neki, ennyi. XD
2020. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy olyan dolog, hogy a srác elég mélyen lehetett, amit valóban kihasznált. De a srác kb bárkitől kapott volna egy ölelést egy #freehug táblával.



Szóval, ha neki csak ettől a lánytól volt megfelelő az ölelés, akkor egészségére. De ha már fizetett érte, akkor tényleg offon volt, és ezt nyilván lehetett volna látni.

Ez esetben szerintem ez undorító dolog, hogy egy maga alatt lévő embert lehúzott az illető.



De nem az én dolgom ítélkezni. Ha már azonban felmerült a kérdés, akkor valószínű érzi, hogy nem volt helyes.

Hogy az ítéletekkel mit kezd, az már a lány dolga.

2020. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Én vagyok a srác. Eddig 5-6 alkalommal történt ez meg. Igazából csak ő tőle kell az ölelés. :/
2020. nov. 24. 19:17
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
És mitől jobb az ölelés után neked? Balek ak néz a csaj..
2020. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom de jó érzés. Legalább addig a pár pillanatig el tudom felejteni a rosszat és boldog tudatlanságba lenni. De utána mondjuk rossz érzés. Igazából nem érdekel a pénz se, de úgy érzem rendszeresen szükségem van ölelésre.
2020. nov. 24. 19:21
 9/46 anonim ***** válasza:
84%

Csak akkor ítélném el a lányt, ha mentális beteg vagy, és emiatt viselkedsz ekkora szerencsétlenként.


Ha viszont amúgy nincs a fejedben probléma, akkor jól tette, hogy elfogadta a pénzt, remélem vesz magának valami szépet.

2020. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Költhetted volna terapeutára is. Nem azért, megértem milyen, amikor csak egy személy jelent mindent, de fenntartom, amit írtam, ha már felmerül ennek a morális része, akkor tudatában vagy, hogy nem normális. És ez esetben meg kellene keresni az okát, hogy miért idealizálod túl a lányt, akár szakember segítségével.

Ez a folyamat most így raktározódik el, és a későbbi érzelmi reakcióidra is hatással lesz (és nem éppen pozitív irányba).

2020. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!