Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SOS! 3 órát aludtam az éjjel....

SOS! 3 órát aludtam az éjjel. Lehet tőle valami bajom?

Figyelt kérdés

4 órát aludtam tegnap éjjel, aztán haza jöttem munkából 1 órát aludtam. Ezen az éjjel 23 15 kor mentem aludni, és 2kor fent voltam egész 3 30 ig. Mindennap 4 30 kor kelek. Nem tudok elaludni, csak nehezen. Mitől lehet ez? Barátnőmmel egy párnát használunk, lehet ezért se tudok jól aludni, kitudja. Ilyen időszakom 1 éve volt, azóta nem volt ilyen csak most a 2. nap.


Lehet tőle valami bajom? Mit tegyek? Milyen kapszulát használjak aminek nincs kábító hatása, és vezethetek vele autót? Kérlek segítsetek


2020. nov. 25. 05:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerezz egy külön párnát, rögtön jobban fogsz aludni!

És utána lefekvés előtt igyál egy citromfű teát.

2020. nov. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi az szlovákul léccives?
2020. nov. 25. 05:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2

čaj z citrónovej trávy

"A citromfű a benne található citronellál, a b-citrál, az acetát, az eugenol, az ageraniol és a szeszkviterpének együttes hatásának köszönhetően kiváló nyugtató, görcsoldó, gyulladáscsökkentő, valamint antibakteriális tulajdonságokkal rendelkeznek. Illóolaja nyugtatóként használva enyhíti az idegességet, a citromfűből készített tea megszünteti az álmatlanságot és a szorongást"

[link]


[link]

2020. nov. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A személyes ébrenlét rekordom 6 nap kb 150 óra. A világrekord 11 nap kb 250 óra. Semmi bajom nem lett, és az illetőnek se. Neked se lesz, nem kell szedni semmit.
2020. nov. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz semmi bajod, ha én nem tudok aludni, van, hogy egy éjszakát teljesen kihagyok, mert kevés alvástól úgyis csak fáradtabb lennék, mintha semmit nem aludnék.
2020. nov. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap délután 1 órát aludtam. Most az éjjel 3,5 órát. Összesen 4,5 órát aludtam ha beszamitom a délutáni egy óra alvást is. Nagyon aggódok.
2020. nov. 25. 07:29
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajod nem lesz.

Szerinted a frissen szült anyukák mennyit alszanak? Összeadva ennyinek örülnek sokan!

A párom 4 műszakba jár úgy, hogy délelőttős előtt sokszor egyáltalán nem alszik, ha 2 órát sikerül neki az már csoda!

Éjszakás után pedig már a általában délben kel, az is max 4 óra alvás.

Él és virul, évek óta megy ez.


Szerezz saját párnát!

2020. nov. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartós bajod nem lesz tőle, de a kialvatlanság rontja az ember teljesítőképességét, növeli a balesetek kockázatát és csökkenti az immunrendszer védekező képességét, nappal általában fáradékonyabb, álmosabb. Ez addig tart amíg nem alszod ki magad
2020. nov. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Neospan segítene?
2020. nov. 25. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismétlődik rendszeresen, azaz nincsenek folyamatos alvászavaraid, akkor semmi gond, néha belefér egy-egy ilyen.
2020. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!