Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet valami bajom, ha 1-2...

Lehet valami bajom, ha 1-2 órát aludtam az éjjel?

Figyelt kérdés

Már 23:00 kor az ágyban voltam, és nem és nem elaludni. A telefonom nem töltődött, máma vettem kábelt, ez is idegesített. Plusz minden este szedek Neurol tablettát. Most valahogy ki akartam hagyni, mert nem tudtam, hogy be-i bettem vagy sem. Akkor csináltam magamnak gyógynövényes teát. Nem segített. Aztán 2:30 kor bevettem a neurol tablettát, és már 4:30 kor már szólt az ébresztő, mert munkába kellett mennem. Bevettem a Neurolt 2:30 kor, és mindjárt elaludtam.

Egész nap iszonyatosan fáj a fejem hátul, szédül, csípi a szemeimet.


Az éjjel volt egy panaszom, mégpedig: Nyugodtan fekszem az ágyon, és a semmiből elkezd nem hogy fújtani, de nem bírtam levegőt venni, nem bírtam mély levegőt venni. Lehethogy ez is rá tett még egy lapáttal, és ezért nem tudtam elaludni.


Lehet bajom ettől, ha 1-2 órát aludtam? Nagyon félek, hogy milyen lesz most az éjjel. Ha az éjjel bevettem 2:30 kor a Neurol tablettát, máma este is bevehetek?


Rettenetesen érzem magam. Depressziós vagyok. Nagyon félek.


2019. máj. 27. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Nyomást érzek a torkomnál, nem tudok ekkor mély levegőt venni. Tegnap éjjel csak úgy kapdostam a levegőt. Mi lehet ez? Nagyon kezdek félek.
2019. máj. 27. 15:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógytea és Alprazolam lehet nem jó együtt. De nem értek hozzá, csak hallottam. (különösen orbáncfű)
2019. máj. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szorongsz. Menj el a pszichiátriára.
2019. máj. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!