Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire globális jelenség a...

Ennyire globális jelenség a magyargyűlölet hogy külön wiki oldala van?

Figyelt kérdés

[link]


Nem túlzás azt mondani hogy kelet eu minden országában ismerik/gyűlölik a magyarságot...



2020. nov. 27. 09:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

@14:02


Szerintem kár ezt a kérdezőt etetni.

Vagy troll, és direkt akar provokálni mindenkit, vagy valami kettyós, azt megfelejtsd el hogy meggyőződ más igazságról mint amit az elmebajos fejébe vett.

2020. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

20#


Nem azt állítom hogy a magyarokat üldözik, gyilkolják.


De az tény hogy minden kelet eu országban ismerik a magyart, főleg azért mert kisebbségként jelen van.


És ahol ismerik ott utálják.


Nem én találtam ki, ott van a linkben, fel van sorolva.


Ez egyébként is köztudott tény.


De a magyarok valami virtuális valóságban élnek, ezért úgy tesznek, mintha valami kitaláció lenne.


Szerintem az a bolond, aki nem hajlandó elfogadni a valóságot.

2020. dec. 1. 14:23
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

Ja szóval te is azoknak az agyilag selejteknek a táborát erősíted, akik egyetlen külföldi országban sem jártak, de tökéletesen releváns tapasztalatokat tudnak felmutatni, elvégre a “zinterneten is megírták”.

Halkan megsúgom, hogy olyan cikket böfögök oda, amilyet akarok. És mindenki más is.

2020. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

Hagyjátok a p.csába ezt az elmebeteget, nagyjából olyan szinten mozog vele minden párbeszéd, mint galambbal sakkozni!

És ezzel törlöm a kérdést a listámról, mert csak felidegesítenek az ilyen saját tányérjukba szaró egybites tahók.

2020. dec. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

23/24


Buta vagy, a wiki linken minden szó igaz.


De látom nehéz a felfogásod. Senki se mondta hogy pár magyar szóért azonnal agyonvernek, de van rá esély. Fel vannak sorolva az események.


Te egyszerűen nem bírod elfogadni hogy a magyar nem valami mélyen tisztelt sérthetetlen nép.


Inkább egy nemkívánatos kisebbség aminek elég rossz híre van.


"Halkan megsúgom, hogy olyan cikket böfögök oda, amilyet akarok"


De akkor írd mád le hogy a wiki link melyik része hazugság?


Milyen cikk? Nem lehet bármit kiírni mert ellenőrzik.

2020. dec. 1. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!