Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik úgy érzitek, hogy különle...

Akik úgy érzitek, hogy különlegesek, egyediek vagytok, ti miért érzitek magatok annak? Mi tesz titeket azzá?

Figyelt kérdés
Van ez a közhely, hogy mindenki különleges a maga módján, kérlek ne ezt írjátok. Hanem valami konkrétat. Hogy okosabb vagyok, vagy érdekesebb a személyiségem, mert, akármi. Nem baj, ha egoistának tűnik. De tényleg kíváncsi lennék rá.

2020. nov. 28. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem hiszem, hogy jól meg lehet ilyesmit magyarázni, mert szerintem nem egyes tulajdonságok tesznek valakit egyedivé, hanem az egész együttesen. Sorolhatnék tulajdonságokat, de más is lehet jó ugyanabban, viszont az, ahogy ezek bennem összeállnak, ahogyan én látom a világot, ahogyan megfogalmazom, az egyedi. Vagyis attól vagyok egyedi, hogy én vagyok én.
2020. nov. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Negatív értelemben vagyok különleges, nem vagyok autista sem aspergenes, szimplán annyira buta, hogy diszlexiás,diszgráfiás,diszkalkuliás vagyok, tehát se nyelvet se matekot nem tanultam helyette föciből, biszból érettségiztem, továbbá ninca műszaki, (ugye nyelv), művészeti érzékem, ha beszélek egy idő után nem tudom kifejezni magam, elfelejtem a szót amit ki akartam mondani, tompalátó vagyok tehát az egyik szememmel rosszabbul látok. Magyarán semmi, de semmi dologhoz nem értek mert mindenhol csak a hibáim tárulnak elém, még csajozni sincs kedvem mert mikro az ott lent. Ezt elfogadtam, ezért érzem magam különlegesnek mert mások csak a fele miatt szoronganának.
2020. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy gondolom, hogy okosabb vagyok mint az átlag, illetve annak ellenére, hogy városban élek, vannak itthon állataink (tyúkok, juhok) is - részben emiatt is érzem azt, hogy sokoldalú vagyok. Egyetemre járok, gimnáziumba jártam, de van szakmám is. Szeretek sportolni.

Úgy kb ennyi az, ami miatt különlegesnek érzem magam. Egyenként nem nagy dolgok, inkább azt tartom fontosnak, hogy egyszerre teljesülnek.

Azt hiszem inkább szerény embernek tartanak, még ha nem is ez jött le ebből a szösszenetből.😅

2020. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki jó valamiben, ez teszi őt különlegessé. Például van, aki a főzésben jó, van, aki szépen táncol, és van, aki ügyesen rajzol. Minden ember egyedi és egyben különleges is. Én például azért tartom magam különlegesnek, mert határozott vagyok, ugyanakkor kedves, és igyekszem mindenkin segíteni, akin tudok. Vannak céljaim, amikért küzdök, és soha nem adom fel.
2020. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Amiért különcnek szoktak nézni, szerintem attól lehet, hogy nem mindenben követem a trendeket, meg a nagy többséget. Van amiben igen, van amiben meg a saját fejem után megyek. Így az eredmény olyan, ami fura.
2020. nov. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

5 vagyok

Emiatt nem tartom magam különlegesnek, csak a kívülállók reakciójából azt szűrtem le (eddig), hogy ezt különlegesnek találják

2020. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Abban, hogy fejlődök, illetve az élettapasztalataim tesznek azzá. Persze ezt sok mindenki más is elmondhatja magáról, így ők is "különlegesebbek" más, szintén különleges embernél.
2020. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
60%
Mostanság nem érzem magam különlegesnek. Régen gyerekkoromban éreztem de azt se különlegesnek nevezném hanem inkább kívülállónak, pl. mert nagyok szeretek olvasni és emiatt a körülöttem lévők furán néztek rám, illetve jól tanultam ami ciki volt az osztálytársaim között. Vagy mert mindenféle eszközzel próbálkoztam a hajam kékre festésével ovis korom óta. Ma felnőttként olyan környezetben vagyok ahol a kicsiként furának tartott dolgaim normálisnak számítanak vagy épp senkit sem izgatnak.
2020. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Egy fura életet élek egy eü.probléma miatt, de agyilag kivételesen (ha nem is 100%-ban, de) jó vagyok.
2020. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Azok számára vagyok különleges akik nagyon szeretnek.

Hiszen,mint gyermek, mint anya, mással pótolható nem vagyok.

Az engem körülvevő mérhetetlen szeretet tesz különlegessé és egyedivé.

És így van ez az én szüleimmel, és gyermekeimmel is.

Mások számára átlagosok vagyunk,de szeretteink szemében

kivételes kincsek.

2020. nov. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!