Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életetek legmeghatóbb...

Mi volt életetek legmeghatóbb élménye?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 15:14
1 2
 1/13 Girlll3 ***** válasza:
41%
Nekem nem volt olyan.
2020. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
1 Azt hittem, csak én vagyok ilyen.
2020. nov. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Elszökött a kutyám és amikor a keresését feladva mentem haza, ott várt rám a kapu előtt ülve. Szikrákat hányt a szemem, olyan mérges voltam, de ebben a helyzetben inkább könny csordult ki a szememből, mint hogy bántottam volna.
2020. nov. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Anno tiltottàk a baràtom. Mindog csak a hàzunk elött vàrhatott ha jött értem nem engedték be.

Kb fél év volt mire elkezdtek a szüleim kijàrkàlni és beszélgetni vele.

A baràtom elég jelentös dolgokat is mondott ilyen alkalmakkor.

Egyszer megtört a jég. És beinvitàltàk es akkor a baràtom dacbol elutasitotta öket.


De mégis eljött az idö hogy egyszercsak màr arra lettem figyelmes hogy apàval együtt gitàpznak(apa utoljàra talàn kisgyerekkoromban gitározott olyan rég hallottam), anya palacsintàt is süt meg kitesz magáért :)


Es ott ugy ahogy àlltam és néztem ezt az egészet hogy végre együtt is látom a szeretteimet, hogy idáig eljutottunk sok "harc"utàn, az a kép, amikor megàllitanàm az idöt is, hàt ott bepàràsodott a szemem :)

2020. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamint amikor kopogtattak egyszer hozzànk egy vadidegen egy rozsaszàllal, hogy anyànak hoztàk.

Anya sem értette. Az illetö elmondta hogy volt egy betelefonàlos ràdios müsor amiben a legjobb indokkal rendelkezö betelefonalonak kiszàlitjàk akinek küldi. Ès hogy tesom megnyerte. Erre elment

Anya ranezett tesomra, es tesom elmondta hogy az abortusza miatt a baràtja nevében kér töle bocsànatot hogy bocsàssa meg tesom baràtjànak ezt anya.


Azon is bögtem :)

2020. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*szoval hogy ezt tette a sràc(a baràtja) a lànyaval(a tesommal)es bocsàsson meg anya a sràcnak.
2020. nov. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor olyan ajándékot kaptam a családomtól (szülinapi kártya), aminek az volt az üzenete, hogy fontos vagyok nekik.

(10 pontban volt összeszedve humoros formában, hogy miért)

2020. nov. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A kórházban vakbél gysnúval voltam. És az egyik szobatársam egy 7évrs kislány volt aki bélrák miatt a bélmütétjére várt. Előtte az onkológián volt. Amikor hazamehettem elbucsúztam tőle és őt aznap vitték a legfontosabb műtétre

Annyit mondott amikor elmentem és elbúcsúztam tőle, hogy reméli altatáskor is találkozik velem az álmában.

Sajnos azóta se találom 10 év után úgy meg keresném és megnézném milyen csodás emberré cseperedett :)

2020. nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, megérintett a történeted
2020. nov. 28. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég, amikor elmondtam egy kollégámnak egy fontos dolgot magamról, majd nemsokára mellém ült. Tudom, így nem anbyira érthető, de én tudom, mírt volt jó ez...
2020. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!