Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ciki ha nem tervezek idén...

Ciki ha nem tervezek idén semmi programot szilveszterre?

Figyelt kérdés
A vírus miatt minden korlátozva van, nem terveztünk semmit erre az évre. Csak itthon akarok lenni és pihenni. Ciki ez?
2020. nov. 28. 17:09
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Hallottam én már sok "belsős infót" amiből semmi nem lett.

Mégis miért adnád itt ki idegen embereknek?

2020. nov. 29. 15:55
 22/28 anonim ***** válasza:
Mert gondolom ha ez titkos lenne, ő se mondta volna nekem.
2020. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Na jó.. :D Remélem megbüntetnek az álhírek terjesztésért!
2020. nov. 29. 16:00
 24/28 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi vagyok faluban hogy ellenőriznék ezt...megmondom.. sehogy.


Mióta kijárási van felénk ugyanúgy alszanak-fa.sztvernek a rendőrök...persze egy 3 ezer fős faluban amúgy sincs nagy mozgás.


Azért gondoljatok bele, aki városi és van falusi ismerőse-háza az simán megold mindent :D


Persze nem bíztatok senkit semmire, tartsuk be a szabályokat!

2020. nov. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

#24 Tegnap a szomszédunkban kb 20-an összegyűltek. A végén az utcán puszilkóztak, a rendőrautó meg ott ment el mellettük de egy szót nem szólt.


Ők is bele vannak már fáradva ebbe, tudják, hogy semmi értelme. Úgyse tudják megakadályozni ezeket a magán, családi gyülelezeteket.

2020. nov. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

25


Hát igen...sajnos sokan vannak így.

2020. nov. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 2 évben amúgy is itthon voltam,játszottam,sorozatoztam,filmeztem szilveszterkor,mert semmi program nem akart összejönni. Úgyhogy nekem ez csak a megszokott lesz. Mondjuk bevallom,most nincs is nagyon kedvem semmihez sem.
2020. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Eddig se nagyon terveztem semmit,ha hívtak mentem. Bár időnként nagyon mehetnékem volt és nem hívtak sehová.


Most viszont mivel van egy új kutyám,igaz szerdán lesz 1 éves. De tűzijátékkal nem volt dolga. aug 20.án sem volt. Vihartól nem fél. De pl nem hagytam volna itthon,mivel nem tudom hogy fog reagálni. Persze ha lesz tűzijáték. De kertes házakból tuti lőnek majd fel.


Minden esetre covid ide vagy oda,erre a szilveszterre a kutyám miatt nem terveztem volna semmit.

2020. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!