Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szilveszterre egyedülállóként,...

Szilveszterre egyedülállóként, haverok nélkül milyen programot találják ki? Ki mit tervez? Vagy valakinek lenne kedve társulni? Bármi ötletet szívesen fogadnék.24f

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Kiírhatnád hogy hol laksz, több eséllyel találnál valakit. Én szerintem dolgozni fogok napközben, utána meg iszogatok egyedül mint az ökör. Filmet nézek, játszok. De amúgyis kb mindennap iszok játszok és dolgozok éjfél utánig, úgyhogy nem nagy kaland nekem a szilveszter.
2019. dec. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Sajnáltatom magam itt gyakorin, megnézem Áder János beszédét és fürdök majd alszok. Reggel meg mindig nézem a híreket és örülök ha valaki megsérűlt petárdázás közben, nem vagyok kárörvendő, de a petárdázó megérdemli.
2019. dec. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Én szerintem Fallout 4-ezni fogok survival módba :D
2019. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sikerült valamit kitalálni? Én is egyedül leszek, már negyedik éve. Igazából nagyon kedvem sincs elmenni sehova, már nem vagyok az a bulizós típus, már inkább a beszélgetős programokat részesítem előnyben, de olyat szilveszterkor senkivel sem lehet. Szerintem feltankolok kajával, aztán net és TV. Ha van kedved vagy szarul érzed magad nyugodtan beszélgethetünk.


25/F

2019. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bács-kiskun
2019. dec. 30. 22:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is egyedül leszek
2021. dec. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kecskemét főtéren koncert:

[link]


Utána meg környékbeli vendéklátó helyek...

dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!