Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érzem magam jónak?

Miért nem érzem magam jónak?

Figyelt kérdés

Jó pár hónapja megindult nálam egy ilyen változás régen mindig magabiztos voltam meg ezek.

Mostanra már semmi önbizalmam sincs folyton komoly vagyok

állítólag viccelődni se lehet velem úgy érzem hogy soha senkinek nem felelek meg de leginkább a barátnőmnek.

A belsőmmel problémám van a külsőmmel mindig azt látom hogy ki mennyire jobb képűint én és hogy az sokkal jobb mert pl előbb figyelnének fel rá mint rám.

Nem rinyálásból írom le ezeket de egyszerűen nem tudom miért lehet ez velem összevesztem barátnőmmel is ez végett mert nem érti hogy mi ez nálam.

Tudom fiúknál ez nem szokás de nálam még is elő jött.



2020. nov. 29. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Önértékelési problémák,régi sérelmek amik most törnek elő.

Több cikk és könyv is van erre,végezz önismeretet.

Sok sikert.

2020. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez segítene abban hogy olyan legyek mint régen?
2020. nov. 29. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan,ha meg sem próbálja az ember akkor sosem tudatja meg.
2020. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nézd meg hátha segít.


Optimizmus 10 pontja!

1 Jó szokásokat fogok kialakítani és ezek rabja leszek!2 Szívemben szeretettel köszöntöm a napot !3 Rendületlenül kitartok míg a sikert el nem érem!4 A természet legnagyobb csodája vagyok!5 Ma úgy fogok élni ,mintha ez lenne az utolsó napom !6 Ma úrrá leszek az érzelmeimen!7 Nevetni fogok a világra8 Ma megszázszorozom értékeimet9 Most fogok cselekedni10 imáimban útmutatást kérek



Könyv: Pozitív gondolkodás (Sue Hadfield) - Libri

www.libri.hu › ... › Pszichológia

Translate this page

Könyv ára: 2065 Ft, Pozitív gondolkodás - Sue Hadfield, "Ne gondolj mindjárt a legrosszabbra! - hallhatjuk sokszor ismerőseink intelmét. A sorsunkat mi ...


A 10 legjobb gondolkodásmód konyv - Egyéniségépítés

www.egyenisegepites.hu › 10-legjob...

Translate this page

Norman Vincent Peale A pozitív gondolkodás hatalma című könyve, kétségkívül az egyik legmeghatározóbb mű a pozitív gondolkodás irodalmában. Ő mint

2020. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. dec. 2. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!