Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? lehangolt, kedvetl...

Mit tegyek? lehangolt, kedvetlen maganyosnak erzem magam. Nem tartom jonak az eletem nem ertem el semmit, az eletben es ugy erzem , hogy nem is fogok.21 l

Figyelt kérdés

#egészség #Egyedul let
2017. ápr. 15. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne picsogj ezen a h*lye oldalon ahol úgyse kapsz választ hanem peóbálj valamit elérni ha emiatt vagy szomorú szerezz barátokat stb...
2017. ápr. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21 evesen elotted az elet, meg akarmi lehet beloled, ne rinyalj, allj a sarkadra es tegyel valamit!
2017. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Furcsa, de én is pontosan ezen kattogok. Pár hete tört ez elő nálam, és elég szar érzés. Ha gondolod írj rám, beszélgethetünk. Aztán a végén lehet valahogy felrázzuk egymást. :)
2017. ápr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 18éves korom óta ezt érzem, de lehet már korábban is így éreztem csak nem annyira. És most 23 vagyok, lassan 24, éééééés egyre kevésbé érzem hogy valamire is vinni fogom valaha is vagy hogy bármi jó is vár rám az életben. De ez van beletörődtem, nem vagyok elég erős ahhoz hogy irányítsam a saját életemet. Szar állás, 0 megbecsülés, nincsek barátok még online se kb, és folyamatosan csak csalódást okozok mindenkinek. És ezt most így jól esett leírni ide :) még ha nem is lesz jobb. Itt sajnos nem fogsz választ kapni a kérdésedre, tippek lesznek az tény de azokon nem igazán fogsz tudni elindulni. De ez az állapot múló csak kell valami olyan esemény vagy olyan valaki aki kizökkent belőle.
2017. ápr. 16. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pillanatnyi rossz hangulat amit tul is agyalsz. Ha jobbkedved lesz nem torodsz ilyenekkel.
2017. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
súlyos probléma én vagyok 13 éves gyerek és egyedül vagyok általában lúzer vagyok de nem sirok a jó büdös micsodát nem inkább rugódom a falnak a labdát minthogy ezen picsogjak megyek és alszom vagy nem tudom és ha úgy érzem valami megin rossz történt velem újra röhögök azon mert tudom egyszer úgyis helyre jön 21évesen eléggé durva ilyeneken aggódni menlyél el discóba IGYÁ NE TÚLSOKAT de valamit csinálj nevess ne depis zenéket hallgassá csak este halgassad mikor kell aludni meg ilyenek
2017. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!