Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apám egy agreszív állatt...

Apám egy agreszív állatt alkoholista és zugivó minden 2 dik szavával belém köt vagy anyuba néha még verekszik is.Elköltözni nem tudok mert betegek vagyunk és szegények is dolgozunk de kevés a fizetés. Hogyan szabadulhatnánk meg apámtól ?

Figyelt kérdés

Az apám szív beteg 4 sztent van a szívébe mert szívinfarktusa volt

2015 ben stroke-ot kapott lebénult a bal oldala de újra megtanult járni azóta agreszív idegbeteg,13 gyógyszert szed de még arra elkezdett alkoholt inni részeg állandóan,ha éppen meg nincs pia akkor meg az elvonási tünetek miatt agreszív, és megkeseríti az életünket.Mindenbe beleköt még minimális dolgokba is olyanokba amit más le se szar. Mint például nem oda teszek le egy pohár víz ivása után egy poharat ahova ő gondolja ordít csapkod van hogy fel is pofoz. Elmegyek mellette már belém köt.Esküszöm jobban gyűlölöm mint az életem. Barátnőmet megfenyegette és miatta elhagyott engem.Mindenki fél retteg tőle. Mit lehet tenni hogyan szabaduljak meg tőle ?

Kérlek szépen segítsetek adjatok tanácsot.Végső elkeseredésemben írok.



#életmegkeserítés #Alkoholizmus, #Agreszivitás, #Gyógyszerszedés, #Kötekedés,
2020. nov. 29. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus..sajnálom. :(

Mivel fenyegette a barátnődet?

2020. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérjetek kölcsönt ismerősöktől vagy a banktól és költözzetek el jó messze

Nics más megoldás:(

Nagyon sajnállak:(

2020. nov. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem add nekünk senki kölcsön sajnos a közeli rokonok anyu szülei meg mind halottak akik segítenének rajtunk...Más meg nem add kölcsön
2020. nov. 29. 10:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem sokáig húzza remélhetőleg.Addig elköltözni.Az ilyen megérdemli,hogy egyedül haljon meg.
2020. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is remélem a sok pia kivégzi.
2020. nov. 29. 10:43
 6/10 anonim ***** válasza:

"Én is remélem a sok pia kivégzi."


Sajnos ennyit lehet remélni. Én apámat 55+ évesen vitte el a piálás. Világ életemben attól rettegtem, hogy egyszer lerokkan vagy valami és nekünk kell ápolni őt. Főleg, hogy alapból úgy képzelte az életét, hogy majd mi látjuk el ha "öreg" lesz.

2020. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Micsoda pech, hogy most a covid miatt még boncolás sincs...

Egyébként valóban, remélhetőleg hamarosan elviszi az alkohol. Vagy az abból eredő mérgezés, ha véletlen túlinná magát, khm.

2020. nov. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy kérdező?

Nálam pont ez ment egész gyerekkoromban, annyi különbséggel hogy anyámnak is voltak alkoholista hajlamai.

Anyám csak úgy magátó soha nem ivott volna, de apám folyamatosan adta neki.

Szóval kész rémálom volt.

17 évesen leléptem otthonról, kerestem munkát szálással.

Mondjuk anyámat sajnáltam ott hagyni azzal az idióta apámmal de nem volt más választás. Ő nem akart lelépni.

Olyan 20 éves lehettem mikor meghalt apám. Bár én nem költöztem haza, de azóta béke van otthon. Anyám nem ivott azóta egyszer sem, van egy élletársa is már.

Remélem nálatok is rendbe jön minden.

2020. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy de minél előbb ha teheted menj el és sose nézz vissza.

És jársz pszichológushoz

(mellesleg ha van kedved beszelni nyugodtan írj rám)

2020. nov. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Remélem azóta meghalt a mocsok ti pedig nyugodtan vagytok:)
jan. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!