Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hitler belegondolt, hogy mit...

Hitler belegondolt, hogy mit szenvednek az áldozatai?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 19:55
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Mert más tömeggyilkoságnál nem semmisitették meg az iratok 99%-át. De rossz példa mert rengeteg tömeggyilkost kevesebb gyilkosságért itélnek el, mint amennyit ténylegesen elkövetett, rengetegszer ott a megjegyzés, hogy a valodi áldozatai száma joval több lehetett. Olyan gyolkosság sosincs amikor biztosak lehetnek benne, hogy több embert nem ölt meg. Még abban se biztosak 100% ban amiért elitélték, ezért törölték el a halálbuntetést hogy tévedés esetén lehessen rehabilitálni. Nagyon gyenge érv ez a más tömggyilkosságnál igy meg ugy, de az irásod hitelességét kiváloan megkérdőjelezi. És persze hogy kerulnek elő adatok, teljesen eltuntetni minden bizonyitékot lényegében lehetettlen. És ekkora méretu buncselekmény töredék iratai se lesznek kevesek.
2020. dec. 13. 11:25
 32/39 anonim ***** válasza:

"Mert más tömeggyilkoságnál nem semmisitették meg az iratok 99%-át"

Honnan veszed, hogy így történt a német táborok esetében?


"Még abban se biztosak 100% ban amiért elitélték, ezért törölték el a halálbuntetést hogy tévedés esetén lehessen rehabilitálni."

Van ahol létezik halálbüntetés ma is. A nürnbergi per után egyébként kivégezték a német vezérkar 10 tagját (1946 októbar 16)


Miért gyenge az érvem, ami szerint a holttestek bizonyítják, hogy tömeggyilkosság történt??? Azt nem mondtam egy szóval sem, hogy az elkövető személye is kiderül!

Egyébként holttestek kerültek elő az auschwitzi táborokban is, keress rá a Nemzetközi Vöröskereszt (International Red Cross) jelentéseire. Viszont egyetlen esetet sem említenek, ahol a halált cianid mérgezés okozta volna.


Azt is elmagyarázhatnád (vagy bárki más), hogy mi indokol ekkora eltérést a becslésekben. És ez csak 2 példa, a többi sem egyezik.


De a leglényegesebb, hogy KÉPTELENSÉG kivitelezni, amit egyes szemtanúk, vagy történészek állítanak. Nézd meg, hogy néz ki egy igazi gázkamra (keress rá: real gas chamber). Nem ok nélkül építik azokat úgy meg. Persze lehetne nagyobb méretben is kivitelezni azokat, de amit ma a táborokból átalakított múzeumokban bemutatnak, az egyszerűen nevetséges.

Úgy látszik mégis el kell magyaráznom néhány dolgot. A HCN (cián gáz) robbanásveszélyes, ezért a közelben nyílt láng használata nem javasolt. Főleg ha olyan jól szellőző ajtókat használnak, mint amit prof. van Pelt is mutat. Bekukucskálni azon az üvegen nem tett volna túl jót az egészségnek, de egyáltalán az épületben, és a közelében tartózkodni sem.

2020. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Azért gyenge az érved mert sok más gyilkosságok esetében sem kerulnek elő a holtestek. De te ugy adod elő, mintha csak a holocaust esetében lenne ez.


Nem is gyenge érv, ez hamis érv.

2020. dec. 13. 14:02
 34/39 A kérdező kommentje:

"Azt is elmagyarázhatnád (vagy bárki más), hogy mi indokol ekkora eltérést a becslésekben. És ez csak 2 példa, a többi sem egyezik."


Ezt már elmagyaráztam, az iratok nagy részének a megsemmisitése. Persze te ezt is tagadod. Kulonboző adatokbol végezték a becslést, van aki vasuti menetrendek, vagonok száma, harcokhoz (ellátáshoz) használt s nem használt vagonok száma, megint másvalaki az eltunk lakosság számát vetette össze a holocaust nélkul eltunhetett lakosság számával s más egyéb modon becsulték meg. minden becslés más értéket ad s nagyon nagy szorásra ad ez lehetőséget. Az hogy maradvány nélkul nem lehet megsemmisiteni holttesteket csak találgatás. 50 évvelelőrebb járt a náci technologia a kornál, sokat ért ám a kor laikus hozzászolojának a véleménye mégha tanu is volt. Olyan mintha az indiánokat kérdezted volna Kolombusz hajojárol, mert látták.

2020. dec. 13. 14:08
 35/39 A kérdező kommentje:
"de amit ma a táborokból átalakított múzeumokban bemutatnak, az egyszerűen nevetséges." mi lenne ha rendesen utánanéznél? azokat szemtanuk beszámoloi alapján épitettek ujra hogy kb hogy nézett ki, hogy látni lehessen, mert az eredetiket a nácik felrobbantották. Ez meg olyan mintha egy repulőgépet rekontsruálnának fábol olyanok akik jártak benne, de nem repuléstechnikai szakemberek.
2020. dec. 13. 14:12
 36/39 A kérdező kommentje:

"Úgy látszik mégis el kell magyaráznom néhány dolgot. A HCN (cián gáz) robbanásveszélyes, ezért a közelben nyílt láng használata nem javasolt. Főleg ha olyan jól szellőző ajtókat használnak, mint amit prof. van Pelt is mutat. Bekukucskálni azon az üvegen nem tett volna túl jót az egészségnek, de egyáltalán az épületben, és a közelében tartózkodni sem."


te honnan szeded az informácioidat? viágosan le van irva hogy légmentesen lezárták a kamrákat, utána alaposan kiszellőztették, majd szekéren vitték el a joval arrébb levő krematoriumba. ez max azt bizonyitja hogy a nácik nem voltak hulyék hogy kinyirják és/vagy felrobbantsák magukat nem pedig azt hogy meg se történt.

2020. dec. 13. 14:15
 37/39 anonim ***** válasza:

"Azért gyenge az érved mert sok más gyilkosságok esetében sem kerulnek elő a holtestek."

Én TÖMEGGYILKOSSÁGOKRÓL beszéltem. És kerültek elő holttestek auschwitzi táborokból is. Nem is kevés, kb. 30 000.


"Kulonboző adatokbol végezték a becslést, van aki vasuti menetrendek, vagonok száma, harcokhoz (ellátáshoz) használt s nem használt vagonok száma[...]"

Ezekből következtetni a kivégzések számára elég nagy ostobaság. Az eltűntek számából nem az. Akkor is, van ahol több, mint 10-szeres az eltérés!


"Az hogy maradvány nélkul nem lehet megsemmisiteni holttesteket csak találgatás."

Én ezt nem állítottam, erre tudnék mondani több módszert is. Azt viszont állítom, hogy maradvány nélkul nem lehet megsemmisiteni EGY hottestet EGY széntüzelésű hamvasztó kemencében 20-30 perc alatt. És azt is, hogy egy ma használatos hamvasztó kemencében sem!


"sokat ért ám a kor laikus hozzászolojának a véleménye mégha tanu is volt"

Akkor nem, ha egymásnak ellentmodó állításaik vannak, vagy egyéb képtelenségeket állítanak. Arra is volt példa, hogy valaki pusztán haszonszerzés céljából állt elő képtelen történetekkel(Hermann Rosenblat). Bármilyen más esetben mindenki azonnal elvetné ezeket a vallomásokat, csak a Holokauszt esetében nem!

Találtam vallomásokat, amelyekben egyáltalán nem említenek kivégzéseket.

[link]

https://altcensored .com/watch?v=tleVJovb7qU (a címet nem én adtam)

.com elől egy szóközt ki kell törölni


"HCN (cián gáz) robbanásveszélyes". Ez tény, bárhol utánanézhetsz. Azért azt hozzáteszem, a benzinkutat sem biztos, hogy felrobbantod, ha ott dohányzol, de jobb a biztonság.


Auschwitz I gázkamra

https://www.youtube.com/watch?v=Jj0X8nryKn4

Nekem úgy tűnik, ott van mellette a krematórium.


https://www.youtube.com/watch?v=InKifJC13s4#t=7m13s

Azt ne mondd nekem, hogy az az ajtó légmentesen zár! Az oszlopok tetejei is nyitottak. Továbbá 1600-1700 embernél több nem fér be abba a terembe. Az alaprajz, és a méretek rendelkezésre állnak. Van Pelt 2000-t állít, egyes szemtanúk még többet.

Ez csak az én véleményem, de nem hiszem, hogy egy olyan fából készült ajtó vissza tudott volna tartani akár 100 embert is.

2020. dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Tévedtem az Auschwitzból előkerült holttestek számával kapcsolatban, erre nincs adat. A jelentésben csak az elhunytak száma áll: 52 389

Ez a legkorábbi Nemzetközi Vörös Kerszet jelentés, később 53 663.


A koncentrációs táborok egy része egyébként tovább működott, miután a Vörös Hadsereg "felszabadította" Lengyelországot.

(#21 #24 #25 #28 #30 #32 #37)

2020. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
All in
2021. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!