Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Adolf...

Mi a véleményetek Adolf Hitlerről?

Figyelt kérdés

Mi az, amiben egyet értetek nézeteivel, és mi az, amiben nem? S mi a véleményetek a Mein Kampf-ról?

Értelmes, kultúrált hozzászólásokat várok! Köszönöm!



2019. szept. 7. 23:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Hitlernek két személyisége volt! Az egyik a józan Hitler! Lásd, kancellár lett és felvirágoztatta Németországot és elfoglalt majdnem egész Európát! A másik az elborult, dühöngő Hitler! Lásd, Moszkva lerohanása, logikátlan hadműveletek, magasrangú tisztek kivégzése akik nem értettek egyet Hitler stratégiájával!

Hitler szerintem egy igazán érdekes ember volt és szerintem csodálatos dolgot vitt véghez pár év alatt! Munkát adott az embereknek és felvirágoztatta Németországot! Ha meg állt volna a terjeszkedéssel, akkor szerintem még győzött is volna!

2019. szept. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Hm.

Szerintem nincs elég tudásom róla, hogy ezt hosszan és mélyebb rálátással le tudjam írni.

A nézeteivel és eszközeivel nem értek egyet, de az lenyűgöző, hogy honnan indult, és hova jutott el, és szónoknak sem volt utolsó. Különös, hogy egy megbukott festőből a történelem egyik legnagyobb diktátora vált.

A Mein Kampf-ot nem olvastam, de a történelem tanárunk felvetette, hogy amikor a tanulásban elérünk Hitler-hez, beleolvashatunk.


18/L

2019. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha valamelyik ami politikusba csak tizedennyire szorulna az bele hogy valamit tenni akar az országáért, már jobb hely lenne ez az ország is. Az eszközei az más kérdés, de ha az alapot vesszük, hogy a népéért próbálta tenni, azért sok mindent más megvilágításba helyez.
2019. szept. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Hat ez most pont nem egy ertelmes es kulturalis hozzaszolas lesz...


ugy hogy inkabb nem is irom le ,nem akarom felb@$zni az agyad ,bocsi!

2019. szept. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezért kár volt ez a pár betű is D
2019. szept. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 hollófernyiges ***** válasza:
8%
Hitler nem virágoztatott fel semmit. A gazdasági világválság végén jutott uralomra, amikor mindegyik ország ismét fejlődésnek indult, még a Szovjetunió is, pedig Sztálin igazán sokat tett ellene. Hitler zseniális receptje a hitelfelvételből történő fegyverkezés volt, az adósságot meg nem szándékozta megfizetni.
2019. szept. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
A megtestesült gonosz. Semmiben nem ertek vele egyet. Utalom es bocsi ha mas valaszt vartal!!!!!!!
2019. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Egy igazi vezér volt, remek szónok és az aki helyreállítótta a Német gazdaságot, ténylegesen cselekedett a revízióban(nekünk is segített). Az meg, hogy megölette a zsidókat csak bosszú volt amiért tönkretették Németországot(Mai napig sok ország mögött a zsidók állnak. Pl. Franciaország, USA...)Ne felejtsük el azt se, hogy például Churchill meg a Indiaiakat, Afrikai gyarmatok lakosságát irtotta meg az Íreket arról viszont nem beszél senki... Stalin az Ukránokat plusz uralma alatt a lakosságot.Szerintem inkább pozitív személyiség volt minthogy negatív de persze a média mást mond mert mint tudjuk a történelmet a győztesek írjak.
2019. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Kaptam hideg-meleg hozzászólást egyaránt. Ebből a pár válaszból látszik, hogy vegyesen gondolkodtok róla.

Mindenkinek más és más a véleménye.

Köszönöm!

2019. szept. 8. 18:31
 10/14 anonim válasza:
48%
Remek szónok volt és sok nagyon jó meglátása volt!
2019. okt. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!