Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadnád ha gyereked/te...

Hogyan fogadnád ha gyereked/testvéred, fehérként a feketékre hasonlítana öltözködésben hajviseletben?

Figyelt kérdés
Még manapság is vannak olyanok akiknek tabu ez a téma, ódzkodnak tőle. Tartanak tőlük, és sok magyar úgy van vele hogy van elég cigány körülöttünk, nem kell ide senki.... Előítéletesek velem az emberek, az alapján ahogyan látnak.
2020. nov. 30. 01:37
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem is van elég roma, és nem szeretném ha viselkedésben/ruházatban/hajviseletben azokra akarjon hasonlítani a gyermekem vagy a testvérem. A feketék öltözködési stílusával nincs bajom, egyedül a raszta hajat nem szeretem, kb. rövid hajnál úgy néz ki mint ha egy felmosót ragasztanál a fejedre, hosszúhajnál meg rohadt nehéz a fejed tőle, és sokkal nagyobbnak is hat, szóval nem.
2020. nov. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves?
2020. nov. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd bővebben is példákkal?
2020. nov. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem tűnne fel mert nem társítok ruházatot pigmentációval.
2020. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy fogadnám? Hát majd kinövi, rá fog jönni magától, hogy egy bizonyos kor után már komplett idiótának nézik és nem veszik komolyan a társadalomban, ha más kultúrák öltözködését majmolja. Egyszerűen nem lesz hiteles, ha úgy öltözik mint ha a harlemi gettóban élne, közben meg budai gyerek. :D Tizenévesen még cuki, mert minden kölyök átesik hasonlón, de utána már röhejes.
2020. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok

16 éves koromig nem igazán foglalkoztam velük, utána egyre jobban beleástam magam a kultúrájukba, olvasom napi szinten az Amerikai híreket, az általuk is kedvelt márkákat részesítem előnyben, többnyire sportruházatokat persze utcai kivitelben.

[link]

Szerintem egy ilyen hajban semmi túlzó nincs, nem vagyok oda a nyakláncokért sem, annyi hogy két nagyobb köves fülbevalót hordok.

2020. nov. 30. 19:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod. :D
2020. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan le fog nőni az a haj, s akkor már bem lesz olyan szép.
2020. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem csak nyak középig ér a hajam emiatt egy sima cornrow-ot csináltattam, ezeket időszakosan 3 havonta érdemes kibontani, és újrafonni mert hamarabb látszik a lenövés mint egy afro haj esetében, arról nem beszélve hogy a csaj aki csinálta figyelt arra hogy ne fonja olyan szorosan mert kopaszodást hajhullást eredményez, sajnos a fehér ember hajszerkezete nem tolerálja az ilyesmit.
2020. nov. 30. 21:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig amig nem azt a hülye gangster slanget használnád, és nem úgy sántitanál mintha jól tökön rúgtak volna, addig semmi bajom nincs vele.
2020. dec. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!