Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más diákok is feszültek az...

Más diákok is feszültek az online oktatás miatt?

Figyelt kérdés

#tanítás #online #Egész nap a gép előtt kell ülni
2020. nov. 30. 10:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát mivel januárban ágazati vizsgám lesz, így kicsit feszült vagyok!
2020. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen. A matek tanár több órát tart, mint órarend szerint kellene, mindenki azt várja, hogy egész nap készenlétben legyünk, szüleimmel több a vita, így hogy nem a koliban vagyok
2020. nov. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én nem csak akkor vagyok feszült, ha online van. Ilyen szempontból mindegy hogy van.
2020. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én is!
2020. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok feszült. Csak eléggé felidegesít az, hogy a jelentéktelen tantárgyakból is adnak fel házikat. Ha meg nem csinálom meg, nyilván írják be az egyeseket. Ilyen pl. a rajz vagy a tesi. Mondja már meg valaki, hogy 12.-ben miért ilyen tantárgyakkal kell vesződni...
2020. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
57%
Számomra elviselhetőbb mint a márciusi de a sok semmit tevéstől és a folyamatos tanulástól feszült vagyok ráadásul idén érettségizem..... ):
2020. nov. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Tavasszal jobb volt, de így is sokkal jobb, mintha be kellene járni. (Egyetemista vagyok, pár gyakorlat személyesen van így is, számítva az online átállásra több tárgyat is vettem fel, mint kellett volna, és nem is jutna mindre idő, ha állandóan benn kellene r*hadnom - nálunk előadásokon is nagyon sok a katalógus, a legtöbb tárgyból nincs is használható jegyzet, de a felvett előadások végre szuperek:))
2020. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem vagyok feszült, sőt örülök hogy ilyen hidegben nem kell kitennem a lábam a lakásból
2020. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Én egyetemista vagyok ugyan, nem diák, és estis - bár az technikailag félig-meddig nappali.


Én nemhogy feszült vagyok, imádom a távoktatást.


Rettentő sok időt takarítok meg.

Nemcsak a 2 utazás, hanem a szünetek és a lyukas órák miatt is.


Első félévben volt konkrétan olyan, hogy egyik épület hetedik szinten óra, következő óra másik épület alagsor.

90 perc után jól esik elmenni a mosdóra is, főleg, hogy utána újabb 90 perc következett.

Ha az ember éhes is, azt menet közben elintézte. Rohanás volt az egész. (a szünetek 15 percesek)


Míg itthon még nem volt olyan szünet, amikor ne csináltam volna valamit: néhány tornagyakorlat, mosogatás, szelektív szemét levitele.


Főállásű munka és háztartás ellátása mellett ez nagyon, nagyon, nagyon nem mindegy.


Lyukasórákon komplett edzést nyomtam le vagy tanultam a hétről-hétre számonkéréses órákra.


Arról ne is beszéljünk, hogy mennyire praktikus tud lenni, hogy a felvett órákat visszahallgathatjuk, ahol jólesik amikor jól esik. Matek gyakorlatra mindig úgy tanultam, hogy le-leállítgattam a felvételt, közben jegyzeteltem, színeztem, volt, hogy a feladatot megpróbáltam magamtól folytatni.

2020. nov. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Meg amikor egy zh este 21:30-ig tart - estin ugye előfordul - baromira nem mindegy, hogy felállsz a nappaliban az íróasztaltól vagy épp akkor indulsz a villamoshoz, 5 perc a villamosmegálló, 10 percenként jár este már, 22:30-ig haza is érsz.
2020. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!