Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember megérzi ha valami...

Az ember megérzi ha valami komoly változás jön az életében ?

Figyelt kérdés
Nekem eddig éltem során 2 szer fordult ez elő és hogy érzetem hogy valami nagyon komoly változás fog történni az életemben ami rám is kihatással lesz és mind 2 szer bejött csak sajnos mindkét dolog negatívum volt az egyik az hogy beteg lettem a másik az hogy elvesztettem egy családtagom , de mindkét esetnél ugyanazt éreztem már hónapokkal elötte nyugtalanság belső feszültség meg alapból éreztem hogy valami történni fog , most újra ezt érzem már hónapok óta de most mintha azt érezném hogy nem valami negatív dolog fog történni hanem inkább valami olyan ami következtében 180 fokos fordulatott fog venni az életem ,bár az is igaz hogy az utóbbi 2 évben eléggé leülepedett az életem ,mégis azt érzem hogy valami olyan dolog fog velem történni ami kihatással lesz az elkövetkezendő éveimre de akár az egész életemre , nektek volt már hasonlóban részetek ? És ha igen mi volt ? Vagy ismertek akivel ehhez hasonló dolgok történtek?

2020. dec. 2. 12:47
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha igen, néha nem. Tapasztalat.
2020. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelkiállapottól is függ.
2020. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Természetesen érzékeled a körülötted lévő eseményeket. A saját személyiséged is ismered, nagyjából tudod mi milyen hatással van rád. Szóval, ha elkezd változni a környezeted, az életed, akkor az agyad a korábbi információk alapján kpvetkeztet arra, hogy te hogyan fogsz rá feltehetőleg reagálni. De ez nem ilyen mágikus megérzés. Olyan mint amikor sejted, hogy mi lesz a film vége, mert egy csomó hasonlót láttál és az agyad a korábbi információk alapján tesz egy tippet. Na ez is ilyen. És sokszor bejön, mert nem egy random tipp, hanem következtetések.
2020. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

6 hónapos kismama voltam volt már egy kisfiúnk, a gyerek csak úgy alszik el ha hozzánk bújik át kell ölelni ebben az időszakban a párom oldalán aludt azt is tudni kell a gyerek élete a textilpelenka ezzel aludt ez miatt én kiskorába is féltem de amikor terhes voltam más volt féltem hogy megfullad a nyakára tekeredik este még az apját is felköltöttem hajnalkor hogy nagyon vigyázzon nézzen a gyerekre muszáj aludnom már (néztem a gyereket egész este nehogy valami baja legyen) mikor megszültem rá 2 napra megtörtént amitől féltem meghalt az újszülöttünk...temetés után elmentünk a párom nagymamájához az nap kezdett el fájni a foga mintha egy hang sugta volna a fülembe hogy ő beteg én ezt mondtam a páromnak hogy én még érzek valami roszat rá 1 hónappal a sok vizsgálat után kiderült hogy roszindulatú daganatos azt még hozzá szeretném fűzni a párom nagymamája rengeteget emlegette a halott kisfiamat nagyon sokat sirt érte (mindenki, de ő nagyon nagyon sokat) az utolsó mondata az volt hogy megyek vigyázok az unokámra...az nap haza mentünk se én se a párom nem tudtunk aludni mi bent voltunk a szobába kint a nappaliban leesett magától egy dísz a szekrényről egymásra néztünk és mindketten arra gondoltunk hogy megint megtörtént a nagy baj felhivta a párom a nagyapját hogy nézze meg a mamát már nem lélegzett

Mióta ez megtörtént azóta hiszek abban hogy egy halott magával visz valakit és az ebben a furcsa érzésekben ezelőtt aki ilyet mondott volna nekem hogy ő megérzi másnak a halálát kinevetem..

2020. dec. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, aki igen, mert intuitív.
2020. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!