Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura, ha valaki...

Szerintetek fura, ha valaki 22 évesen végignézi a Witch-et (rajzfilmsorozat)?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban az egyik kedvenc mesém volt, megvolt az összes képregén, állandóan őket rajzoltam/játszottam.

Nemrég eszembe jutott, és nosztalgiából nekiálltam binge watchingolni az egészet. Amúgy disney/pixar rajzfilmeket is szeretek nézni felnőtt létemre, és ezt nem is titkolom, most valaki mégis azt mondta, fura, hogy WITCH-et nézek. :D (A disney filmeket nem furcsállja, de a Witch-re rávágta, hogy “látszik, hogy kikészít az egyetem”.)

Szóval szerintetek fura? 22L



2020. dec. 2. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa. Nosztalgikus.
2020. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne fura?

Semmivel nem rosszabb, mint bármelyik animációs film vagy sorozat és bár én gyerekként WINX-es voltam (de nagyon!), később a W.I.T.C.H.-et is nagyon megszerettem.

Semmi probléma nincs vele, az ilyen megjegyzéseket nyugodtan elengedheted a füled mellett.

21/L

2020. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi probléma nincs vele, én szeretek kicsit nosztalgiázni és régebbi meséket bekapcsolni.
2020. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj, dehogy, én a minap a frakk, a macskák rémét néztem, pedig már rég elmúltam 22 :-)
2020. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Attól, hogy elmúltál 18 éves, még nem kell csak és kizárólag a komolyzene, a klasszikus irodalom meg a politika iránt érdeklődnöd :D
2020. dec. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
45 éves férfi vagyok, 190 centi, 105 kiló, és a múltkor zsinórban megnéztem a kung fu panda mindhárom részét. A többi animációs mesét is szeretem, és teljesen normális vagyok.
2020. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen néztem meg az összes részt, pedig fiú vagyok, hetero. Én nekem tetszett mindigis, főleg a Blunk nevű manó vagy mi.😃 Régesrégen ment a Jetixen is azt hiszem ott láttam először. 27/F
2020. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán.
2020. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként én is bírtam, nincs ezzel baj felnőtt fejjel sem.


Pl. nagy a felnőtt "férfi" rajongó tábora a My Little Pony sorozatnak is, de viszont ez tényleg fura 🤔🤨.

2020. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Én 30 vagyok és pont végig akarom nézni, mert gyerekkoromban nem láttam. Osztálytársnál volt mindig ilyen képregény, tetszett de a sorozatot sosem láttam.
2020. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!