Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok mitől lehet?

Mit gondoltok mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ott tartok,hogy most este 11-kor,20 évesen azon sírok,hogy régebben(néhány éve) kidobtam,vagy odaadtam valakinek a witch-es újságaimat(régi mese,ment a Jetixen asszem),amiből sok volt,és az anyám mindig vette nekem 11-12 éves koromban.és most azért sírok és azért omlott össze egy világ bennem,hogy nincsenek meg.Mit lehet tenni ilyenkor?Eddig miért nem zavart?

2016. szept. 13. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a gyerekkorodra emlékeztet és vissza szeretnéd kapni egy darabját. Próbálj szerencsét online, hátha megtalálod valahol esetleg digitális formátumban, vagy valaki épp eladja :)
2016. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon fáradt vagy. Szintén húsz évesen (csak fiúban) mikor már a fáradtság szélén állok idegállapotban én is szoktam ilyen jelentéktelen dolgokon kiborulni.

Volt egy hetem amikor napi 2-3 óra alvással, mellé napi 8 óra fizikai munkával és napi 2 óra edzéssel kellett boldogulnom. Ezt persze suli és tanulás mellett. Sajnos ez így jött ki hogy minden egyszerre zúdult a nyakamba.

Végül eljött a szünet és az az idő is mikor melótól is volt végre két nyugis napom. A felkavart napirendem miatt nem tudtam aludni. 20 évesen azon sírva fakadtam hogy a csirkés szendvics dobozára amit vettem hogy majd otthon megeszem rá volt rajzolva egy csirke. Abban a pillanatban végigfutott az agyamon hogy amit most a kezeimben tartok hogy én majd megeszem az egyszer élt, mozgott, érzései voltak még ha primitívek is. És hogy biztos szerették egymást a csirkék, most pedig bedarálva várják hogy valaki hálátlanul megegye őket. Sose voltam vega, de akkor ott én a világ legnagyobb s*eggfejének éreztem magam. Most már persze nevetek az egészen, de akkor ott úgy kiborultam hogy inkább éhesen mentem aludni félig sírva 20 éves srácként aki nem az érzelgős fajta. Ami sok az sok egy huzamban. Nekem ez sok volt sajnos.

2016. szept. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.Mindkettőben lehet valami.Mondjuk az utóbbi 1-2 évben nem úgy alakult az életem,ahogy szerettem volna,elég máshogy,sok rossz dolog ért.Lehet ezért van.Meg hiányoznak nekem emberek a múltamból stb.vagy a régi énjük,amilyenek akkoriban voltak.
2016. szept. 13. 23:21
 4/5 A kérdező kommentje:
és sok mindenkiről kiderült,hogy nem olyan,mint amilyennek gondoltam.(sokkal gonoszabbak,vagy gyerekesebbek,vagy gyengébbek)
2016. szept. 13. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Normalis, ha fáradt vagy, hogy kiborulsz. A nagyobb nyomás miatt vissza szeretnéd kapni a gyermekkorod egy részét. Igaza van 1#-nek szerezd be újra valahogy. :)

2# A csirkés szendvicses történet übercuki volt! :)

2016. szept. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!