Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen tulajdonságú az átlagos...

Milyen tulajdonságú az átlagos magyar?

Figyelt kérdés
Pl az utcán, hivatalban, munkahelyen mi szűrődik ki nektek?

2020. dec. 3. 08:17
A kérdező szavazást indított:
Mogorva
Rossz kedvű
Boldogtalan
Kedves
Jóindulatú
Nem tudom
Egyéb
33 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Mindegyik más. Mint ahogy a nem magyarok is. Egyébként velem általában kedvesek az emberek. Nyilván azért, mert én is normális vagyok velük.
2020. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Áldozatok, mártirok főleg
2020. dec. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Az én köreimben mindenki depis gazdasági okok miatt.
2020. dec. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Irígy,rosszindulatú, megkeseredett.Szerencsére vannak kivételek,és amit írtam azt a felnőtt magyar lakosság többségére értettem,a fiatalokra ez még talán kevésbé jellemző,még nem törte meg őket az élet és még nem idomultak a közeghez.
2020. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Girlll3 ***** válasza:
77%
4-es! Dehogynem. Sok a fiatal munkanélküli. Hidd el, ők már megtörtek.
2020. dec. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Életkortól függ.

A szocializmus idején nevelkedett magyarok többsége boldogtalan, mogorva, elégedetlenkedő.

A kommunizmus előtti és utáni nemzedékek jóval hazaszeretőbbek, összetartóbbak és több jóindulat van bennük.

2020. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sok magyar emberen látszik a boldogtalanság, a remény hiánya, elégedetlenség. Én úgy gondolom, hogy ez kelet-európai sajátosság, mert Romániában, Ukrajnában is nagyon sok szegény, boldogtalan embert láttam
2020. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
#7 Ha összehasonlítod a keleti minimálbért a nyugatival, akkor megkapod a választ a miértre.
2020. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

#8


Ezzel én is tisztában vagyok.

2020. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
#8 vagyok, fölöslegesen pontoztok le, ti is tudjátok, hogy alapvetően a pénzhiány a kiinduló oka az országunk negativitásának. Lehet, hogy titeket nem érint személyesen, esetleg megrögzött szegénységtagadók vagytok, de a számok önmagukért beszélnek. Ezek tények, nem összeesküvéselmélet és holmi lepontozással nem tudjátok véka alá rejteni az igazságot.
2020. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!