Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kinek van igaza?

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Én: karanténom alatt a második napon kölcsön kaptam egy mikrohullámú sütőt. Jött a másik szobába egy kolléga rám egy hétre. Neki nem volt sütője, ki tudta, hogy jön még valaki. A sütő régi volt használgattam. A karantén miatt szoba elhagyási tilalom volt! Tegnap negatív teszttel jól alaposan kipucoltam a mikrót és visszaraktam a helyére, ahonnan kölcsön kaptam.


Kolléga: minden léptemet figyelte, nem tudom miért volt rám állítva, de mindegy. A mikrot nem tudta, hogy megkaptam de kinn a raktárban voltak még eszközök (főzőlapból sok). Kérhetett volna ő is valamit, de nem sokat kommunikált csak azokról pletykált, amit hallott a falon át. Ma kora hajnalban pakoltam, elhagytam a karantént, erre hív fel:

" Te .., te a mikrot a konyhabol vitted be en meg 12 napig nem tudtam melegiteni a kajamat es az intezetet okolom?

Mekkora neveletlen onzo paraszt vagy te?

Ennek kovetkezmenyei lesznek azt garantalom!"


Egy ilyen fenyegetést kaptam tőle. Ja és a router jelszavát direkt nem mondtam meg neki, mert nem érdemelte meg, ismerem ezt az embert, mindenki ismeri. Még ő mondta, hogy hozott mobil netet, hát azt se árultam el. Nem egyszer átkiabált "Fogd már be a pofádat, mindjárt szét megy a fejem" mikor a családommal beszéltem egy kicsit. Az én véleményem az, hogy megérdemelte a hideg kaját, én kiküzdöttem azt a mikrót meg az internetet. Ma szabadultam végre és egy ilyen levéllel köszön rám komolyan, ahogy beestem az ajtón! Mellesleg ez egy 45 éves nő! Mit lehet az ilyennel tenni? Én voltam a hibás, hogy nem hívtam át tünetesen? Mert tünetes volt és én se mehettem ki! A mikrót meg megkaptam majd egy héttel az érkezése előtt. Én azt mondom mit is várt? Majd áthívom? Akkor karantén sértést csinálok.


2020. dec. 3. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
TL;DR?
2020. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most nem tudom hogy sírjak vagy nevessek....
2020. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne törődj vele, hagy vergődjön.
2020. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Asd el.
2020. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy vitatkozott, mint azokban a hülye műsorokban a tv-ben.
2020. dec. 3. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljes erőből vágd állon, attól megjavul
2020. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!