Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha van szerelmi banatotok, de...

Ha van szerelmi banatotok, de van penzetek , akkor tudtok a penzzel vigasztalodni?

Figyelt kérdés
Boldogit, vigasztal titeket a penz?
2020. dec. 3. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egészséges önismerettel sokkal többre megy az ember ilyen esetben.
2020. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakításom után két nappal vettem meg életem első autóját. Nagyon nagy szó volt ez akkor az életemben.


Persze dobott némit az önbizalmamon, de nem éreztem kevésbé fájdalmasnak a szakítást. Borzasztó volt a magány, illetve az az érzés, hogy az ex most lehet, hogy mással van már.


Az élet más-más területéről szólnak ezek, így túl nagy hatása nincs egyiknek a másikra.

2020. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pénzzel nem, az csak egy eszköz.. de szerelmi bánat alatt se kell azon aggódni, hogy miből fizetem be a számlákat hónap végén.. szóval az ad egy kis boldogságot.
2020. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy gazdag vagy, ugyanolyan a magány, mint egy szegénynek.


Továbbá egy szegény ember is gyűjthet maga köré embereket ugyanúgy, mint egy gazdag. Annyi a különbség, hogy a szegény eleve kizárhatja azt az okot, hogy a pénze miatt sikeres a társaságban.

2020. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jobb mint a semmi
2020. dec. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!