Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a férfiak akik sminkelik...

Azok a férfiak akik sminkelik magukat miért szakállasak? Most akkor nő vagy férfi akar lenni?

Figyelt kérdés
Ez nem egy provokatív kérdés akar lenni, csak szimplán érdekel, hogy miért hagyja meg mind a szakállát. Pl. ráakadtam instán erre a csab777 nevű valakire és nála se értem most akkor tulajdonképp nőnek akar kinézni vagy férfinek. Elég hülyén néz ki egy fullra kisminkelt szakállas műkörmös pasas magassarkúban.
2020. dec. 4. 01:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Ezeknek a dolgoknak nincs akkora súlya a valóságban, mint amennyivel az átlag emberek felruházzák őket. A sminktől nem lesz valaki nő, a sminkelés pedig nem zárja ki a szakállviselést. Ez csak a felszín, egy egyéni preferencia a kinézetet illetően, aminek nem feltétlenül kell hogy köze legyen az identitásokhoz.


Más történelmi korokban és kultúrákban pl a maszkulin férfiak is simán kihúzták szénnel a szemüket, és az volt a normális. Senki sem kérdőjelezte meg, nem kellett magyarázkodniuk.

A kifestett arc nem jelent semmit, csak egy esztétikai választás azt illetően, hoogy milyennek preferálod magad a tükörben. Ha sminkes-szakállas férfiként, akkor sminkes-szakállas férfiként.

2020. dec. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
Attól, hogy több nő sminkel, mint férfi, nem feltétlenül nem-specifikus a dolog. Nem azért sminkel mindenki, hogy nőnek nézzen ki.
2020. dec. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Transz...
2020. dec. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Provokáció.
2020. dec. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert ha sminkel valaki, akkor már automatikusan nőnek akar kinézni? 😄 szegény vikingek, ha ezt tudták volna, biztos nem festik a szemüket 😄 kár, hogy akkor még nem éltek ilyen okos emberek, mint te, hogy ezt megmondják nekik.
2020. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Attól még hogy sminkeled magad nem leszel automatikusan transzmemű sem meleg. Lehet hogy csak hobbiból csinálod otthon,de mondjuk dolgozni nem abba mész. Ennyi erővel én nem sminkelem magam nőként és ezért férfias lennék? Érdekes világban élünk.
2020. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja persze teljesen normális hogy egy szivárvány fejű szakállas fószer rohangál az utcán magassarkúban. A vikingek is pont így néztek ki. Ne legyetek már ennyire álszentek.
2020. dec. 4. 08:18
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

6. Vagyok


Ránéztem az Úr instájára,mint láthatod otthon van a legtöbb képe,hobbiból csinálja és tök tehetséges. Nem hiszem hogy ilyen extrém sminkkel mész munkába,akár nő vagy akár férfi. Azt se hinném hogy magassarkúba jár az utcán. De most ha valaki szakállas vagy magassarkúba van,vagy esetleg mindkettő akkor te odamész és elkezdessz háborogni hogy hogy képzeli ezt?

2020. dec. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is van egy fiú haverom, aki sminkel, néha magassarkút hord, de nem transz. Ennek semmi köze egymáshoz. Én sem vagyok transz, csak mert van, hogy nem sminkelek, és többnyire se szoknyát se magassarkút nem hordok nő létemre. Ez fordítva is így működik. A magassarkú csak egy ruha úgymond, a smink meg majdnem rajz, csak arcon, más állagú anyagokkal. Ennyire egyszerű.

Csak nyilván lgbtq körökben(esetleg elfogadó környezetben) gyakoribb, mert ott nem fogják kirekeszteni az embert emiatt.

2020. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, ezek csak szokások, amikre hivatkozol. Nem lesz attól jobb vagy rosszabb a világ, ha valaki nem tartja be őket. Az említett fickó sminkjei engem inkább emlékeztetnek jelmezbáli viseletre, mint utcaira, de ha ő így akar mászkálni, tegye. Nincs ennek jelentősége.
2020. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!