Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha férfiként inkább nőnek...

Baj ha férfiként inkább nőnek születtem volna?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, szinte egész életemben szerettem férfi lenni, és nem is gondolkoztam ilyesmin, de utólag arra jöttem rá hogy jobb lett volna ha egy szép nőnek születek. Minden amit férfiként szerettem csinálni nőként is tudtam volna, és nem maradtam volna ki semmiből. Sok nő pedig inkább férfinak született volna mégsem néz rájuk furcsán senki.

2020. nov. 30. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Nőknek könnyebb, el tudják magukat tartatni ha nincs kedvük dolgozni, mindenki folyamatosan védi őket, nyalják a seggüket egymásnak és a férfiak is körülugrálják. Szóval szerintem nem baj, sőt jogos a felvetés:D
2020. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
#1 Ez csak a jó külsejű nőkre igaz. A rondákat le se szarják. (tapasztalat)
2020. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Ha ferfinak tartod magad, akepp viselkedsz, akepp oltozkodol, akkor nincs baj. Hisz magat a noi elonyoket irigyled csak. Ha viszont szivesen vennek fel noi goncoket, festened magad, netalantan mas ferfiakhoz is vonzodsz, akkor mar egy masik szinten vagy. :D Hogy ez teged zavarna e, te magad dontod el.
2020. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Semmi garancia rá, hogy szép nő lettél volna. Abba meg bele se menjünk, hogy egyáltalán nem biztos, hogy úgy jobb életed lett volna, ez egyáltalán nem csak a nemtől függ. Sokkal többet számít pl. hogy hova születsz, milyen genetikát örökölsz, kik a szüleid, milyen a családi-, anyagi-, érzelmi háttér stb.
2020. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
1 napig lennél nő, sírva kérnéd vissza a himbilimbidet....
2020. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mit csináltál férfiként amit tudnál nőként is.

Csak azért érdekel mert sokan egy férfinál nem feltételezik, hogy nem tud használni egy csavarhúzót.

Nőként bizonyítandod kell.


Oké ez csak egy példa.

De számos esetben van így.

2020. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Mit hisztizel jancsika
2020. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar,h a pasim mos foz takarit. Meg romkom filmeket nez. Meg otthon sir,mikozben en bulizok.

N

2020. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#3 Mint mondtam heteró vagyok, csak jobban örültem volna ha nőnek születek de mostmár mindegy.
2020. nov. 30. 18:49
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

Ronda nőnek lenni nagyobb szívás, mint férfinek.


Szép nőként is csak akkor könnyű az életed, ha qrva vagy. De férfiként is lehetsz az.

2020. nov. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!