Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell sajnálni azokat...

Miért kell sajnálni azokat akik a férfiakhoz is vonzódnak, biszexek, ha csak egy partnerük van? A heterok is vonzódhatnak több nőhöz is, vagy több férfihez, mégis sokan egyet választanak közülük és hűségesek.

Figyelt kérdés
Az hogy valaki biszex, és van egy kapcsolata, az nem jelenti azt hogy minden biszexnek muszáj lenne kiélnie a másik oldalát a másik nemmel is, más viszonyokkal, gondolom én. Csak aki nem monogám.

2020. dec. 4. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én még soha nem hallottam senkitől, hogy sajnálják emiatt a biszexeket, pedig én is az vagyok :D

A hűtlenséggel való megbélyegzés viszont annál inkább jellemző.

2020. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy cikkben hogy a prideosok valamit nyilatkoztak hogy szegény biszexek.
2020. dec. 4. 13:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Pedig igazából ha logikusan végiggondoljuk, azt kellett volna nyilatkozniuk hogy szegény poligámok.
2020. dec. 4. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon sokan nem tudják értelmezni a biszexséget, ezért alakult ki annyi negatív sztereotípia róluk. Sokan úgy képzelik el, hogy férfival ÉS nővel, nem pedig úgy, hogy férfival VAGY nővel, ahogy valójában kinéz a dolog.
2020. dec. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

Azért van annak valami diszkrét bája, amikor a prideosok sajnálkoznak a biszexeken! :D:D:D

Szánalom!

2020. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!