Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányoknak a kötekedés a...

A cigányoknak a kötekedés a vérükben van ténnyleg ahogy sokan ezt állítják?

Figyelt kérdés
Mentem biciklivel, az úttesten ment egy cigánynő a kisfiával és a kislányával aki sírt.A kisfiú erre belémkötött,hogy én elütöttem a kislányt azért sír.És nagyon sok ilyet tapasztalok,hogy a cigány kisgyerek még ki sem látszik a földből de már kötekszik.
2020. nov. 13. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos alap.
2020. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyszer beszólt egy kis szaros, akinek még szerintem szőr se nőtt a p*csén, hogy kinyaljon-e. Sétáltam haza a megállóból, ezek meg jöttek szemben. Hát nem sokon múlt, hogy nem adtam visszakézből neki egy nagy pofont. Amúgy csak ketten voltak, két kis köcsög kölyök, gondolom menőzni próbáltak, csak nagyon szánalmasan csinálták.
2020. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem is volt ilyen.Csak nem kinyalás hanem bekapom-e neki.7 éves körüli lehetett.
2020. nov. 13. 00:20
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen. Ezt látják otthon, baráti körben, ismerősöktől is. Az más kérdés, hogy ők ezt egymás közt játékból csinálják, mert így, ilyen - számunkra fura - módon fejezik ki egymás felé a kötődésüket, szeretetüket.


Aztán mikor már nem haverral csinálják, akkor messzebb is elmennek. Igazából valahol egymás közt kötekedve is menő az, aki győztesen kerül ki a "harcból", de egy kívülállóval szemben csinálva még inkább dicsőség. Ezzel is erősítik a sajátjaik között levő összetartozást.


Na, ebből szoktak lenni a bűnügyi hírek.

2020. nov. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező! Akkor mi a kérdés? Te is tudod a választ.

Egyébként igen. Tapasztalat.

2020. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan, hogy a vérében van. Ha kisbabaként átvenné a nevelést egy normális körülmények között élő és értékrendekkel bíró család, akkor ugyan úgy egy normális felnőtt lehetne belőle. A probléma az, hogy nulla nevelést kapnak otthon, max ordibálnak vele kettőt és kész. Így amit lát a gyerek, azt tanulja majd el és gondolom nem kell elmondanom, hogy egy 6-7 fős, segélyekből élő, putri közepén lakó családban a szerencsétlen gyerek miket lát majd...
2020. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Csak ezt a fehérek gondolják olvassatok No Pasarán oldalt!!! Ne legyetek nácik.
2020. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen,a legtobbjuk kotekszik,direkt keresi a problemat. A tarsadalom mocskai,igazi csotanyok.
2020. nov. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Attól még nem náci senki ha az ilyen tapló,kötekedő viselkedés nem tetszik neki.
2020. nov. 13. 01:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
1%,tű a szénakazalban...a többit meg táborba kéne vinni...de azt az 1%-ot keresi a franc,menjenek haza,és viselkedjenek ugy ahogy akarnak,de nem itt,ez a mi orszagunk,lehetnenek indiaban is,ahol oda xrik a tehen,ahova akar...ki kene paterolni oket az orszagbol,es a buncselekmenyek 99%-a eltűnne.
2020. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!