Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire érzitek magatokat...

Mennyire érzitek magatokat kiszolgáltatva és elnyomva a kormánynak, civilizációnak, emberiségnek?

Figyelt kérdés
Nem termelhetsz magadnak zöldséget, nem tarthatsz állatot (vagy ha igen mint pl mi, akkor nem tudsz dolgozni) De az a lényeg nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de nekünk számít az hogy tudjuk mit eszünk meg és pl ha lekvár és befőttről van szó akkor is semmi sem ér fel a jó házi lekvárokhoz. De nem is ecsetelnék tovább. Inkább arra lennék kíváncsi hogy mennyire érzitek ezáltal elnyomva magatokat főleg varosiak (bár sajnos falun se sokan termelnek.) mennyire felel meg nektek hogy inkább dolgoztok más munkát pl iroda vagy akármi, és cserébe csak a bolti lekvár stb jut? És bolti hús tej tojás zöldség és persze minden. Vagy teljesen hozzá szoktatok és elfogadjátok?

2020. dec. 5. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok állatot tartani és zöldséget termelni. Csapból ömlő melegvizet akarok és szelektív hulladékgyűjtési szolgáltatást, járdát és zöld parkokat.

Egy irodista miért nem főzhet magának amúgy 2 kg lekvárt? Nem értem.

A szabadság sok lemondással jár, kényelmesebb a jól berendezett kalicka.

2020. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van megtiltva hogy valaki ne tartson csirkéket és ne kertészkedjen? Néhány millió forintért 1000 nm2-es telket lehet venni rengeteg falu szélén, külterületen, és saját magad, a család számára annyi csirkét, és zöldséget termelhetsz amennyit csak akarsz. Persze ha maszekban szeretnél értékesíteni, akkor meg kell felelni egy sornyi nemzetközi és hazai szabványnak, de ez így van rendjén.


Továbbá bárki kiszabadulhat az irodából, ha annyira unja, és elmehet mezőgazdasági munkára, hiányszakma, hely van. S egyébként egész jól lehet vele keresni.

2020. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletes a bolti lekvár.
2020. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Semennyire, soha nem volt ennyi lehetőség a világban, mint ami most van.. még a covid ellenére is mocsok jó módban élünk.
2020. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamennyire kiszolgáltatott vagyok, hiszen fizikai igényeim vannak, és kell hozzá egy társadalom, hogy elláthassam (étel-ital, egészségügy, biztonság, stb.).


Én a pénzkeresést viszont nem szükséges rossznak tekintem, hanem egyfajta szabadságharcnak. És igyekszem összekötni azzal, amit amúgy is szeretek csinálni, így nem kell megalkudnom érte.

2020. dec. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A társadalomnak igen, egy alapbetegség miatt.
2020. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!