Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagálnál, ha egy ismerősö...

Mit reagálnál, ha egy ismerősöd, akivel csak a neten keresztül beszélsz, csak onnan ismered, lerajzolna téged kérdés nélkül?

Figyelt kérdés
Ráadásul olyan képről, amit hónapok óta leszedtél minden közösségi oldaladról, tehát neki az a kép le volt mentve egy ideje.

2020. dec. 6. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodtan,de adja nekem.
2020. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Elég creely. Elkezdenék aggódni, hogy valami megszállott stalkert szedtem össze. Viszont ha a rajz szép lenne, akkor közben nem tudnám nem értékelni, mert én is rajzos vagyok.
2020. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
creepy*
2020. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Megkérném, hogy ha lehet ne mentegesse le a rólam készült fotókat a gépre a beleegyezésem nélkül, mert ez bűncselekmény, és simán föl merem nyomni a hatóságoknál a rajzocskája alapján. Pszichopata állat.
2020. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha neki is elküldted a képet, akkor még talán oké, de ha nem, akkor elég furcsa és kérdőre vonnám.
2020. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából azért furcsa, mert állítólag nem szokott képről rajzolni, mert nem szeret képről rajzolni, viszont a rajz nagyon hasonlít az egyik képre. De az is fura, hogy ha az a rajz emlékezetből egy több hónapos kép után született
2020. dec. 6. 15:00
 7/16 anonim válasza:
72%
megkérdezném, hogy mi a túróért mentette le azt a képet :D ha szép lenne akkor megdicsérném, de egyben én is be lennék fosva
2020. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

"Megkérném, hogy ha lehet ne mentegesse le a rólam készült fotókat a gépre a beleegyezésem nélkül, mert ez bűncselekmény"

Már miért lenne bűncselekmény? Tudtad, hogy abban a pillanatban, hogy megjelenik a képernyőmön, már le is menti a gép magától, automatikusan? Ott fog figyelni a cache-ben hetekig-hónapokig (beállításoktól függően). Hogy lenne már ez bűncselekmény? Ne röhögtesd ki magad.


Egyébként nem igazán értem a hisztit. Ha valaki megoszt egy fényképet magáról, akkor nagyon jól tudja, hogy azt kik fogják látni. Tehát az nem lehet meglepő, hogy ez az ismerős látta. Akkor meg nem mindegy, hogy emlékezetből rajzol, a böngésző ideiglenes tárolójában bukkant újra a képre vagy lementette?


Én fotózok. Egy csomó portré van lementve a gépemen (meg sok minden más is), ami megtetszik, ami az adott pillanatban érdekes, amiben látok valami ötletet, amivel később el lehet játszadozni.

Aki rajzol, miért ne tehetné ugyanezt?

És miért zavar téged - bárkit -, ha valaki érdekesnek, szépnek ítéli és ezért lement egy képet?

Néha félelmetesek vagytok ti, emberek.

2020. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

8-as


Lehet azért zavarja a többséget, mert egyből az az ötlet ugrik be a legtöbb embernek, hogy az illető nem azért menti le a képet mert lát benne valami művészit/érdekességet. Az is egy opció, hogy beteg dolgokra szeretné felhasználni és ez ijesztő. Az viszont jogos, hogy ha felraksz magadról egy képet az internetre ezekkel a dolgokkal számolni kell.

2020. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
De ezt gyakorlatilag bármire rá lehet fogni, kezdve azzal, hogy miért ismerkedik valaki Facebookon ismeretlenül...
2020. dec. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!