Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a jövő férfi generációja?

Ez a jövő férfi generációja?

Figyelt kérdés

Ilyen lesz vagy már most is ilyenek a mai fiatalok?


https://www.youtube.com/watch?v=KV4AjGbNjEg


Fogalmam sincs, hogy ki ez, de ha efelé haladunk, akkor én nem szeretnék a jövőben létezni, legalábbis nem ezen a Föld nevű bolygón, az biztos!


2020. dec. 6. 19:42
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, elvileg ő heteroszexuális férfinak vallja magát.
2020. dec. 6. 19:43
 2/37 anonim ***** válasza:
60%
ok boomer
2020. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
56%
Igazából nem szívesen ítélek el senkit, meg semmi probléma nincs az ilyenekkel és az azonos nemhez vonzódó fiúkkal, szerintem inkább a viselkedésükkel. Mert régen a "férfiak" illedelmesek voltak, randira hívták a lányokat, udvaroltak nekik, erősek voltak stb... Ma meg, meglátok egy ilyesmit mint ez a gyerek az utcán és 5 perc kell, hogy eldöntsem, hogy fiú vagy lány, a viselkedésükről már nem is beszélve... Persze akinek nem inge, ne vegye magára, örülj neki drágám ha te nem ilyen vagy
2020. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Nem lenne egyébként ezzel a sráccal baj, ha 10 éves lenne, mert annyi idősen viselkedik így valaki, és nem 19 évesen. Ha 10 éves lenne, akkor valószínűleg már sejtenék a szülei, hogy baj van vele, és hogy meleg lesz a gyerekük.
2020. dec. 6. 19:51
 5/37 anonim ***** válasza:
40%

Mi vele a gond?

Nem értem.

2020. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Ja semmi gond nincs vele, bárcsak ilyen lenne minden fiatal
2020. dec. 6. 19:54
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
Belenéztem a videóba, és megmondom őszintén, semmi katasztrofálisat nem látok benne. Nem is értem, pontosan mibe akarsz belekötni. Nem tűnik se erőszakos embernek, se drogosnak, se semmi olyasminek, ami bárkire káros hatással lehetne. Én egy életvidám, kiegyensúlyozott, lelkileg egészséges fiatalembert látok. Nem tudok másra tippelni, esetleg az a baj, hogy élénkebb színeket használ? Csak mert az egyáltalán nem függ össze sem a nemével, sem a szexuális irányultságával.
2020. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
85%

Kb 1 percig bírtam nézni.

Na, nem azért, mert meleg lenne az illető, hanem mert hányingert kapok ettől az erőltetetten jópofiskodó, vicceskedő, "jajjdelazaésközvetlenvagyok" jútúber stílustól.

2020. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
45%
Megnéztem pár videóját, tök értelmes a srác. Szerintem, ez csak a show miatt van. Elég sok pénzt keresnek az influencerek. Én ennél sokkal gyerekesebb voltam 19 évesen...
2020. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
Értem.Nem felel meg az ízlésednek.
2020. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!