Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a jövő férfi generációja?

Ez a jövő férfi generációja?

Figyelt kérdés

Ilyen lesz vagy már most is ilyenek a mai fiatalok?


https://www.youtube.com/watch?v=KV4AjGbNjEg


Fogalmam sincs, hogy ki ez, de ha efelé haladunk, akkor én nem szeretnék a jövőben létezni, legalábbis nem ezen a Föld nevű bolygón, az biztos!


2020. dec. 6. 19:42
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
64%
Láttál 1 db embertől 1 db videót, és ebből rögtön azt a következtetést vontad le, hogy a jövő teljes férfigenerációja ugyanilyen lesz? Csak mert akkor szerintem nem a videóban szereplő emberrel van a baj, hanem veled.
2020. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
34%

ő egy nyunyó karakter-passzív szerepet kedvelő homoszexuális-

ez ha nem is annyira ritka,de nem egy jellemző karakter vonás a mai fiatalságban.

az meg,hogy most eljátssza a nyunyót,vagy tényleg az a válasz szempontjából mellékes,mert ugye a karakter volt a kérdés.

2020. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
#11: igen a mai fiatalok pontosan ilyenek már most is. Elvannak puhulva, mindent a seggük alá tesznek a szüleik.
2020. dec. 6. 20:05
 14/37 A kérdező kommentje:
Na az amerikai változatát is feldobja a youtube... remek https://www.youtube.com/watch?v=CAUAMBVPWtM
2020. dec. 6. 20:07
 15/37 anonim ***** válasza:
2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
88%
"A mai generációnak olyan könnyű! Nekem bezzeg a zimankóban, nyakig érő hóban kellett suliba mennem és onnan haza, mindkét irányba hegynek felfele! Én szenvedtem, ezért szenvedjen a mostani generáció is!"
2020. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a hasonlatot... én is nagyjából ehhez a gerenációhoz tartozom, 21 éves vagyok. Mégis ku*** gáznak tartom őket amiket művelnek
2020. dec. 6. 20:09
 18/37 anonim ***** válasza:
54%

Nos a stílussal nincs bajom.

Egy gond van az az, hogy rengeteg ilyen fiút látni. És egyre többen vannak. Lehet, hogy valakinek ez bejön. Oke. De nekem ez nem férfias!

Igaz csak 19 éves. Változhat még.

Némelyik tizenéves fiúkban több férfiasság volt az én koromban mint a mai fiatal fiúkban. Változott a világ ez tény.

Elítélni nem fogom. De ha ilyenek lesznek a pasik akkor köszi én sem kérek belőle. 😅

2020. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért baj az, ha valakinek másmilyen a személyisége és az öltözködési stílusa, mint neked. Ettől még ő nem lesz kevésbé értékesebb ember nálad. Én inkább azt tartom gáznak, ha valakinek annyira nincs saját élete, hogy azzal tölti a szabad idejét, hogy mások élete felett ítélkezik. Hogy csinálod, hogy ennyire ráérsz? Tanítsd már meg nekem is!
2020. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező. Szimplán irigy vagy erre a srácra. Ez a legfőbb gondod. 19 évesen már sikeresen felépített egy márkát, nem a szüleinél lakik stb...
2020. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!