Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetek az ellen, hogy...

Mit tehetek az ellen, hogy mindent csak akkor csinálok amikor kedvem van hozzá?

Figyelt kérdés

Mindig így élek szinte mióta megszülettem. Akkor takarítok ha kedvem van, nem pedig akkor amikor már ideje volna. Akkor tanulok amikor kedvem van, nem akkor amikor már nagyon szükséges volna. Akkor megyek sportolni ha kedvem van és akkor fogok bármihez is ha épp úgy van kedvem.



Egy szóval nem tudom, hogy kell magam megerőltetni. Voltam már fizikai munkás egész nyáron, semmit nem változtatott rajtam.

Pedig azt mondják a munka kineveli ezt belőlem.


Nekem nem jött be. Akkor mit tegyek? Mi a titka?



2020. dec. 6. 21:14
 1/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem kijavítani a kérdés címét:

Szóval "mit tegyek az ellen, hogy ne csak akkor fogjak valamihez ha azt kedvem tartja?"

2020. dec. 6. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre csak az az egy megoldás, hogy ha majd kellően nyomasztó lesz a hülye szokásod, hajlandó leszel lépni... Nem lehet emberekbe motivációt verni. Majd lesz olyan kellemetlen a helyzeted, hogy inkább elviseld azt a "kínt" ami azzal jár, hogy akkor is csinálj valamit, ha semmi kedved, mintsem benne maradj ebben a szarban.
2020. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amikor fizikai munkát végeztél, akkor kedved volt minden reggel felkelni, aztán végigdolgozni a napot?

Mert ha nem, akkor a többi területen is meg fog oldódni a kérdés, amikor rákényszerülsz.

A saját csapdádba eshetsz, mert hogy azt csinálj amit akarsz, akkor amikor akarod, ahhoz sok pénz kell,(ezt sok tanulással,munkával el kell érni) vagy az, hogy semmid ne legyen.

2020. dec. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Imádtam.
2020. dec. 6. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nincs nagy baj, a takarítást megcsinálod amikor muszáj, sportolni meg nem kötelező, de lehet, hogy találsz olyan sportot, amit szívesen csinálsz.
2020. dec. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!