Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék magasabb? Ha...

Hogy lehetnék magasabb? Ha sokat nyújtózkodom nőhetek? Nő vagyok, 158cm és nagyon idegesítő. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

🤦 Hány éves vagy? 18 éves kor után már nem fog nőni.

Viszont agyra gyúrhatsz.

ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Nőknél hamarabb áll le a növekedési hormon termelődés. 15-16 évesen már általában nem nőnek tovább. Férfiaknál 17-18 éves korig van a növekedés a legtöbb esetben. Azért mondom hogy a legtöbb esetben, mert én gimnáziumban voltam 187cm 18 évesen, aztán egy éve voltam vizsgálaton ahol szintén megmértek, és 189 voltam. Három lehetőség van, rossz volt a mérés a gimnáziumban, rosszul mértek a vizsgálaton vagy nem álltam meg a növésben 18 évesen. Nálad kérdező ha elmúltál 16, valószínűleg már leállt az agyalapi mirigyed a növekedési hormonok termelésével, úgyhogy annyit nyújtózkodsz amennyit akarsz. Nőknél amúgy a 158 bőven jó. Sok férfi kifejezetten az alacsony lányokat szereti, ebből ismerkedésnél tuti nem lesz hátrányod. Minden másra meg ott a kis sámli :D
ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
18 év felett sehogy. Max ha gerincferdülésed van, lehet rajta javítani kb 1 cm, ez is igazából súlyosságtól függ.
ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Nőni nem fogsz, de figyelj oda a testtartásodra. Tényleg számit pár centit, ha hozzászoksz az egyenes, szép testtartáshoz. Hozzá egy 3-4 centi magas sarkú cipő és magasabbnak tűnsz.


De 158 cm egy nőnek teljesen normális.

ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Mi bajod van ezzel? Modell szeretnél lenni? Ez a magasság szerintem előny, válogathatsz a pasik között. Én is kb. ekkora vagyok, sosem volt belőle hátrányom.
ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Adj hálát, hogy nem férfinak születtél és úgy vagy ekkora.
ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha nőként vagy kicsi az senkit nem zavar úgy se
ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
157 cm vagyok és világ életemben bomlottak utánam a jobbnál jobb pasik. Szerintem inkább örülj ennek az áldásnak :D
ápr. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
Én is 158 centi vagyok. Soha semmilyen problémát okozott. Maximum tinikoromban, mikor az agyam még ferde volt, aztán én is a "csillogó" modell életet akartam élni. De szerintem két hónapig, ha tartott.
ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ja, nem én vagyok idegesítő hanem a tény hogy ilyen alacsony vagyok.


A baj hogy én alsóbb rendűnek érzem magam így kicsin.

ápr. 29. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!