Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért őrülnek bele...

Sokan miért őrülnek bele (többek között én is),ha nem lehetnek egy bizonyos ideig egyedül?

Figyelt kérdés
Kizárt dolog,hogy másokkal lakjak egy szobában,a gondolattól is elszörnyedek. Ezért nem szabadna elítélni senkit,mert nem vagyunk egyformák és nagyon sokan vannak így ezzel. Mindenkinek kell a privát zóna.

2020. dec. 7. 02:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát én se szívesen lakok együtt senkivel. Még egy jót fingani se lehet,mert áthallatszik. Nem lehet trónon ülni és nyomkodni ott a telót amíg csak akarom és nem lehet kisgatyában járkálni a lakásban.
2020. dec. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Én is így vagyok vele de az egyik osztálytárs lánytól már rosszul voltam.

Mindig menni mindenhova, mindig lenni valakikkel mert ha egy percre egyedül marad akkor már nem érzi jól magát. Mindig szervezni valamit áthívni mindenkit.


Ah szörnyű lehet :0

2020. dec. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert az én idő mindenkinek jár.
2020. dec. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Én húgommal vagyok közös szobában. Amikor bejött az online oktatás (mivel ő ált. sulis még, én meg okj-s), egész nap egyedül voltam egyedül, és egyszerűen baromi jól esett becsukni a szobaajtót, és fél napig ki sem dugni az orromat. Annál nyugodtabbnak még életemben nem éreztem magam.

Vannak kifejezetten társasági emberek, akik képtelenek egyedül maradni, mindig kell nekik az inger és a társaság, és vannak azok, akik szeretnek néha egyedül lenni, mert az tölti fel őket. Én ugye az utóbbi vagyok - és egyszer együtt voltam egy sráccal, aki pont az ellenkezője volt, képtelen volt 5 perce is egyedül maradni, utálta az egyedüllétet, ebből kifolyólag pedig nem értettük meg egymást, és sokat szóvá tette nekem. Soha többé ilyet :D

2020. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
99%

Én totál egyedül lakom 2019 nyara óta, amikor is elköltözött a lakótársam és újat nem szerettem volna fogadni.


Egész egyszerűen nekem kell, hogy a saját gondolatmeneteimen végig tudjak menni és ne kelljen másokkal kommunikálnom. Az is kell, hogy ne kelljen alkalmazkodnom.


Azt nem tudom, hogy lesz így férjem. Bár a férfi, aki tetszik, ugyanennyire erősen magának való. :D



Amúgy kérdésedre válasz, elvileg mindenki más, "mindenki másképp csinálja", legalábbis elvileg, mert a csordaszellem miatt nem mindig....



28N

2020. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

/24 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, miert akarják minden emberre ugyanazt az életmodellt ráhúzni. Annyiféle ember van, mindenkinek más életstílus való. Nem mindenki egyforma és nincsen probléma azzal sem, aki egyedül szeret lenni es azzal sem, aki a nagy társaságokban érzi jól magát. A probléma az, hogy az utóbbiak mindig el akarják hitetni, hogy nekünk az hogy egyedül vagyunk nem jó és változtatnunk kell mindenáron. Pedig nagyon is jó tud lenni. Én szeretek eljárni mindenféle helyekre, de emberekkel lenni és beszélgetni fárasztó nekem, mert úgy érzem nem tudok megfelelni nekik. De őszintén szólva nem is akarok, nagyon jól érzem magam és meg van a saját életstílusom, amit egyedül tudok a legjobban követni. :)

2020. dec. 8. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Olvassatok utána mit jelent az introvertáltság/extrovertáltság.
2020. dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek egyedül lenni pár órát naponta,hogy az én kis dolgaimat "intézzem".Ebben nincs semmi rossz.
2020. dec. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Mert sokat bántottak az emberek,ezért kifejlesztetted a távolságtartást védekezésképpen.Ezt megszoktad,és lételemed lett,tehát igényled.
2020. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
Egyszerűen leszívják az energiám, nem bírom sokáig magam körül a nyüzsgést, locsogást, mozgást, hangzvart. Ezért is viszolygok a munkahelyektől. Szeretek elmélyedni a magam érzéseibe, gondolataiba, de folyton kivernek a fejemből mindent valami semmitmondó ostobasággal. Oké, szeretek én beszélgetni, 1-2 órát társaságban tölteni, nem vagyok ember gyűlölö, csak hamar besokallok, olyankor jól esik csendben lenni pl munkanapok után még ha már leültem a csendes szobámba, egy ideig akkor is zúg a fejem.
2021. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!