Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élnétek egy olyan világban,...

Élnétek egy olyan világban, ahol külön országot alapítanának a fiatalok (0-30),a középkorúak (31-60) és a nyuggerek? (60+) Saját törvényekkel, szabályokkal élnének. Hogyan képzelnétek el ? Örülnétek neki ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom mi bajod a csirkefarháttal, különlegesen finom részek vannak benne.

Üdv: egy középkorú (már gyerekkoromban is szerettem)

2020. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
9: Ok, boomer ! :D
2020. dec. 7. 17:50
 13/51 anonim ***** válasza:
88%

És a gyerekedet hogy neveled? 30 évesen ott hagyod a - tegyük fel - 2 éves gyerekedet? Ki neveli utána? Mi lesz vele?

Az meg mi, hogy jobban megértenék egymást az emberek? Nem feltétlen azokkal vagy jóban, akikkel egyidős vagy.

Szüleidet, nagyszüleidet nem láthatnád!

És a “nyuggerek” országában ki dolgozna? A gyerekeket kik tanítanák?


Gondolkozz már egy kicsit! Szerinted ez egy működőképes társadalom lenne? Ha igen, akkor bátran merem állítani, hogy nem vagy komplett.

2020. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
81%

Most megtudtam,hogy középkorú vagyok.


32/f

2020. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként nem a kor számít,hanem a gondolkodásmód.
2020. dec. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem örülnék, mert minden társadalmi rétegnek meg van a maga szerepe. Tanúsíthatnál lényegesen több tiszteletet az idősebb korosztály irányába! -Írom ezt úgy, hogy NEM vagyok nyugdíjas! Nem kell átesni a ló túloldalára, de azt nem olyan nehéz teljesíteni, hogy név nélkül nem rúgsz bele általad nem is ismert emberekbe. A hibáikkal együtt is hagytak, hagynak hátra valamit, amit az aktívan dolgozó réteg próbál időről-időre a saját igényeihez formálni. Ezt is fejlődésnek hívják, nem csak azt, hogy pin-kóddal tudsz bejutni egy WC-re. Az ifjúságnál a fő csapás iránya a tanulás, az alapok elsajátítása, felkészülés az életre. Az aktívan dolgozó korosztály viszi mindig a legnehezebb "zsákot": dolgozik, adózik formálja az ifjúság jellemét, mentalitását és élettapasztalatokat oszt meg vele. Az idősek besegítenek az aktív korosztálynak - normál esetben - abba, hogy a bennük felhalmozódott élettapasztalatokkal csiszoljanak az aktív és az ifjú korosztályon, sok esetben részt vállalnak a felügyeletre szoruló fiatalok felügyeletében, mélyebb élettapasztalatokat osztanak meg velük, - olyanokat, amelyek a hétköznapi rohanásban elkerülik az aktívan dolgozók figyelmét. Egy jó szocializált családban mindenkinek meg van a maga feladata, amely a család összes tagjának számára hasznot hoz. A fentiek tükrében azt tudom neked írni, hogy egyik elkülönülő "ország" lakossága sem lenne hosszútávon életképes.
2020. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, kérlek ne vedd be a divatos generációs uszítást, általános hülyeségekre épül az egész, és nincs semmi értelme.
2020. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 A kérdező kommentje:
Úristen emberek szétröhögöm magam 😅😅😅🤣😂 Egy cseppnyi humorérzéketek meg öniróniátok nincs ? 🤣🤣😅
2020. dec. 7. 17:57
 19/51 anonim ***** válasza:
89%

Röhögd szét magad, ha jól esik...

Annyira szánalmas vagy, de most komolyan. Ez nem humoros volt, hanem gáz. Találj ki valami vicceset, akkor majd lehet pofázni. Nagyon gáz vagy.

2020. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a nem komplett, aki ezt a kérdést véresen komolyan veszi 🤣🤣😂😅
2020. dec. 7. 18:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!