Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élnétek egy olyan világban,...

Élnétek egy olyan világban, ahol külön országot alapítanának a fiatalok (0-30),a középkorúak (31-60) és a nyuggerek? (60+) Saját törvényekkel, szabályokkal élnének. Hogyan képzelnétek el ? Örülnétek neki ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Kis mimózalelkűek...
2020. dec. 7. 18:38
 42/51 anonim ***** válasza:
66%
Még csak 7 óra te meg már részeg vagy?
2020. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
87%

Húúú, beszólt egy ismeretlen, mi lesz velünk? Nem fogok tudni aludni éjszaka, úgy szégyellem magam, hogy válaszoltam egy szánalmas ember szánalmas kérdésére!

Nagyon nagy arcnak képzeled magad, ugye? Egyet mondj meg, hol volt ebben szarkazmus? Szerintem te kevered a szarkazmust a hülyeséggel. Nézz utána, mit jelentenek.

2020. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:
Ok, nem izgat. Taka van. Akinek meg a lelkébe vágtam, töröltesse a kérdést, ne itt szájhősködjön.
2020. dec. 7. 18:45
 45/51 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy töröltetjük, röhögjenek mások is. Már nem a kérdésen, hanem azon, hogy még mindig itt erőlködsz.
2020. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
A nyugdíjasoktól Elnézést Kérek. Most megyek és szégyenemben elásom magam. Cső !
2020. dec. 7. 19:17
 47/51 anonim ***** válasza:
20%
Jó lenne. Én soha nem szerettem az öregeket mert nem értem meg őket. Az öregek nem úgy éreznek mint az embetek, pl. Nem alusznak éccaka, köhögnek, epések, mikor jön a front akkor fáj ez vagy az s van hogy olajat isznak hogy tudjanak kakálni. Az öregeknek nincs olyan érzésük mint nekünk, 32 évrs vagyok hanem olyanokat éreznek ami számonra felfoghatatlan. Jobb lenne a külön irszág s egy öregröl se halkani soha az életben mert a oroblémáikat nem tudom megérteni. Ezeket a problémákat honnan kapják el az öregek vagy hendikeppel születtek csak a régi elmaradott világban nem volt megállaputva mert a régi emberek bunkók voltak? Olyan biztos nincs hogy fizikailag egésséges s 60 éves kor fölött fáj itt itt, epés vagy, stb. Jó lenbe a külön ország, osztom a véleményed kérdező. De mégsem. Tudod hogy kéne? Leírom: 0- 25 éves korig, 26- 40, 41-58, 60-79, 80-100 éves korig. Mert 25 éves korig egyetemista vagy, 26 éves korodtól friss, fizikailag egésséges fiatal vagy, 41 éves korodtól már hagy el a menstruációd meg idősödöl, 60 éves korodtol elöjönnek a negérthetetlen fájdalmak mert öreg vagy,89 ébmves koridtól már vén vagy, 100 évnél tovább már nem élsz. Én a 26-40 évesek közötti csoportba kéne tartozzak mindig.
2021. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
55%

"32 évrs vagyok...Jobb lenne a külön irszág s egy öregröl se halkani soha az életben mert a oroblémáikat nem tudom megérteni"


Azt látjuk, hogy 32 éves korod ellenére sem jutottál el odáig, hogy legalább egy alsó tagozatos szintjén magadévá tedd a magyar helyesírás alapvető szabályait.

De ezt most hagyjuk.


Alapítsatok a kérdezővel egy korosztályotoknak -és értelmi szinteteknek- megfelelő saját országot,

de nekünk "öregeknek" is van ám egy feltételünk:

Mégpedig az, hogy semmi olyan infrastruktúrát nem vihettek magatokkal, amit az általatok lenyuggerezett idősebbek találtak fel, termeltek meg, vagy állítottak elő az életük során.

Vagyis mehettek étlen-szomjan, pucér seggel, jármű, okostelefon, internet, lakás, áram, gáz, fűtés, melegvíz, angol wc, gyógyszer, orvosi ellátás stb...stb... ruha és cipő nélkül azaz mezítláb.

Hiszen semmi szükségetek az "öregekre", mindent meg tudtok majd oldani magatok is.

Megalakítjátok az ősközösséget és teljesen meg fogjátok érteni egymást, mert valóban azonos gondjaitok lesznek.

Pl., hogy mit egyetek??


Csak megjegyezném, hogy az ősközösségben a te 32 éves életkorod már aggastyánnak számított és idő szerű lenne készülődnöd a túlvilágra.

Az, hogy mára a várható élethosz a háromszorosára tolódott ki,

ez szintén az idősebb korosztály érdeme!!


Itt volna az ideje magatokba szállni és bocsánatot kérni!!

2021. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Kérdező én a huszonéves kategóriát erősítem, de valahogy se iróniát, se szarkazmust sem pedig bármi vicceset nem találtam a kérdésedben, és megjegyzéseidben, szóval nem az idősebb korosztállyal van baj, szimplán egy suttyó neveletlen bunkó ember vagy :).
2021. febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Vannak értelmes fiatalok is!
2021. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!