Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élnétek egy olyan világban,...

Élnétek egy olyan világban, ahol külön országot alapítanának a fiatalok (0-30),a középkorúak (31-60) és a nyuggerek? (60+) Saját törvényekkel, szabályokkal élnének. Hogyan képzelnétek el ? Örülnétek neki ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 7. 17:36
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
73%

Nem lenne jó, te nélkülöznéd anyukádat, apukádat, nagyszüleidet? Sokan nem.

Aztán meg ismerek sok időst, aki figyelmes, gondolkodó, kedves, szelíd és ismerek sok olyan fiatalt, akinek a szelleme megcsontosodott, és pl klisékben gondolkodik, előregyártott paneleket használ a beszédében, mint pl. nyuggerisztán, csirkefarhát, banyatank.

Szóval nem lenne jó.

2020. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
78%
Én olyan országot szeretnék ahol nem sajátítják ki a kedvenceimet ilyen ideológiai célokra, pl mint csirkefarhát, szivárvány, ereszcsatorna, narancs, meg még ki tudja mi minden. Ja és a tologatós bőrönd is tök jó minden második egyetemistának van, erre banyatanknak hívják a gurulós táskát... Ez mekkora hülyeség már... Most miért nem a kocsi a banyatank? Annak is van kereke és abban tespednek egész nap az igazi banyák.
2020. dec. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, vannak ilyesmit véresen komolyan nemkomplettek bőven, így egyáltalán nem voltam meglepve.


Mindenesetre örülök, hogy most csak vicc.

2020. dec. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna, hogy ennyire kikapják a vizet erre. Arról meg nem tehetek ha valakinek nincs humorérzéke xD
2020. dec. 7. 18:08
 25/51 A kérdező kommentje:
Akarom mondani felkapják a vizet xD
2020. dec. 7. 18:08
 26/51 anonim ***** válasza:
83%
szánalmas vagy
2020. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Igazából nem is volt benne semmi sértő szerintem.
2020. dec. 7. 18:10
 28/51 anonim ***** válasza:
87%
Jól van már ez a huszadik kommented a humorérzékedről jöhet a vicced, várjuk... :) Hol a vicc, ha már beígérted, írj már egyet, vagy nem tudsz?
2020. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Bocs csak unatkoztam :D
2020. dec. 7. 18:11
 30/51 anonim ***** válasza:
31%
Ne sértegessétek egymást. Viccelt a kérdésével, vagy viccelni akart, megélés kérdése - lépjünk tovább.
2020. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!