Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ezért kinézni az...

Miért kell ezért kinézni az embert?

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy, hogy jól érzem magam a bőrömben, és ez látszódik akkor is, ha megyek az utcán. Például fejemen van a fejhallgató, vagy füles bedugva, szól a zene, dúdolok, minden frankó. Így megyek bevásárolni is. Na de az a kínlódás, amit általában levernek körülöttem az emberek, hogy nekem jó hangulatom van, az elviselhetetlen, és akaratom ellenére zavar. Már magában az, hogy valakin fejhallgató van. Nahát, azt a mindenit. A 21-ik században képes ezért valaki visszatekinteni rám. Bámul, mint valami birka kint a réten. Biztos bolond vagyok, mert esetleg dúdolok is. Mintha az Antikrisztus szállt volna le káoszt teremteni. És a megdöbbentőbb, hogy fiatalok között is vannak ilyen birkák, mintha ők nem ebben a modern korban nevelkednének. Miért van az, ha ugyanezt megcsinálom Londonban (ha megyek ki haveromhoz), akkor a kutyát nem érdekli? Miért? Itt miért kell ennyire foglalkozni állandóan a másikkal? Ennyire ciki már lazának is lenni?

2020. dec. 7. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A dúdolás zavaró. Senkit nem érdekel, hogy zenét hallgatsz és jó a kedved. De legyél csendben.
2020. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na de miért zavarja az utcán, ha dúdolok?
2020. dec. 7. 22:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem orvosi rendelőben dúdolok várakozás közben. Egyébként ott is megtehetném.
2020. dec. 7. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megtehetnéd, de nem illik. Zenét is hallgathatnál hangosan, mégis fülessel vagy fejhallgatóval csinálod, mert nem illik a többieket zavarni. Annyi zaj van, ha nem muszáj, inkább ne zajongj, hidd el, nagyon hallatszik.
2020. dec. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A baj ott kezdődik, hogy számodra a zene zajongás. Számomra maga az élet, a kikapcsolódás, pláne úgy, hogy én magam is doboltam együttesben. Egyszerűen bennem van a ritmus, minden porcikámban. Ez olyan, mint a drog. De inkább hagyjuk egy a beszélgetést, nem vagyunk egy hullámhosszon, nagymamám lazább beállítottságú.
2020. dec. 7. 22:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dudolas nagyon idegesítő. Meg vannak olyanok akik annyira bömböltetik a fej és fülhallgatón keresztül a zenét, aki észre se veszi de a környezete igen és senki sem kíváncsi a zenéjére.
2020. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es és 4-es vagyok. Nekem is életem a zene, hegedültem, zongoráztam, gitározok, járok koncertekre, stb.


De ha valaki dúdol mellettem, az rohadtul idegesítő.

2020. dec. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2020. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod, amikor mondjuk egy járművön áll körülöttem 4 ember, bedugott fülekkel és mind a 4 full hangerőn hallgatja a különböző zenéit + az egyik még dudorászik is hozzá, az valami q.rva idegesítő tud lenni. Mert igen, kihallatszik, csak ti hiszitek azt, hogy nem.

Imádom a zenét, mindig is imádtam, nem is csak a populárisabb fajtát, de utcán, tömegközlekedésen, üzletben - egyáltalán, semmilyen nyilvános helyen nem zavartam/zavarok vele másokat. Arról nem beszélve, hogy még balesetveszélyes is a külvilágot kizárva közlekedni, de mondjuk ez nem az én problémám (feltéve, hogy nem pont az én kocsim alá sétál be egy elvarázsolt, dudorászó zenészlélek).

Nem árt néha másokra is gondolni.

2020. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Feltűnési viszketeg vagy, és azt hiszed minden körülötted forog. Ha már nem vágnak jó pofát hozzád az emberek, úgy látszik te ia durci leszel
2020. dec. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!