Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha meg kellene...

Mit tennétek, ha meg kellene néznétek Életetek Filmjét ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 07:16
A kérdező szavazást indított:
A vonat alá feküdnék, de előtte jól leinnám magam
Szuper, jöhet a pop-corn és kóla !
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Wn kivàncsi lennék más mit hogyan oldott volna meg a helyemben.


En inkabb annak jobban örülnék ha az életeseményeimbe beletehetnék mondjuk egy jo képessü ügyes okos embert/szereplöt es kivancsi lennék mikor melyik gödörböl csalodasbol ö hogyan màszott volna ki a helyemmben, hogyan àllt volna fel a nullàrol az en környezetemmel, vagy ha öt terrorizaltàk volna gyerekként, vagy az ö baràtja lett volna aljas, es hasonlok es neki meglenne e mindene most. Vajon happy end is lehetett volna e a vége? Milyen emberré vált volna mára.



Szoval en azt szeretném tudni mégis mit tehetettem volna màst vagy másképp. Mennyire függ tölünk az élet van e egyáltalàn befolyàsunk rá.

Mert pl olyanokra hogy szerelmes vagy de a masik lelép es nem szeret, nincs. Vagy olyanokra hogy a szüleid milyenek veled, sincs.


Engem érdekelne hogy ha más kapta volna ezeket az életben ö ma hol hogyan àllna.

2020. dec. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na az enyém,fél óra unalom lenne.
2020. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Azért fél óránál biztos több lenne :)
2020. dec. 9. 08:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elejét szívesen áttekerném, de például a kirándulásaimat vissza nézném :D
2020. dec. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elaludnék rajta szerintem.
2020. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum 1,5 órányi tömény unalom lenne, néha kisebb izgalmakkal, szóval szerintem én is bealudnék rajta. Viszont #1 ötlete tetszik, kiválasztanék pár "jelenetet" az életemből, és megnézném, hogy más valaki hogyan oldaná meg azokat.
2020. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha fontosabb meg igzalmas néznék át
2020. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!