Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Ez igaz?

Férfiak! Ez igaz?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, aki azon nevet a barátaival, hogy a másik a padlóra szarik, még az utcán is ezt csinálják néha. Sőt, még hányni is szoktak, meg egyszer állítólag televerte g€civel az egyik haverjának a samponos üvegét az illető. Amikor megkérdezem, hogy szerinte ez rendben van-e, akkor azt mondja, hogy igen, mert a pasik ilyen beteg humorral rendelkeznek. Szerinte ők alapból úgy vannak beprogramozva, hogy az alpári dolgokat poénosnak találják, nincs kivétel. Ez tényleg így van, fiúk? Ti is röhögni szoktatok azon, ha valaki egy kiadósat szarik az utcán, vagy bárhol máshol, ahol a haverok látják? Kort is írjatok, ha lehet

2020. dec. 9. 11:02
 1/10 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Nem, ez csak a proliéknál és a cigányéknál lehet vicces, te tudod hogy az ismerősödék melyik csoportba tartoznak.
2020. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem intelligencia kérdése. Bár szeretek pár betegebb rajzfilm sorozatot (South Park, Rick & Morty), de ezeket, amiket leírtál, sose találtam viccesnek. Illetve más élőben meg rajzfilmben viszontlátni ezeket.

F/30

2020. dec. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Undorító, ilyen ismerőseim nincsenek. Nem állok le ilyenekkel. F
2020. dec. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, az ilyen emberektől százméteres távolságot tartok, és nem a koronavírus miatt.

A hülyeségvírustól félnék inkább.


Férfi vagyok, szerintem az ilyen viselkedés egy alapvetően beteglelkű, igénytelen, ostoba rétegre jellemző.

2020. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez nagyon-nagyon a legalja intelligencia szinten. Az ilyen emberekkel soha se álltam szóba. Buta, ostoba, és egyáltalán nem nemfüggő. 25F
2020. dec. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Fura kis fétis kedves kérdező
2020. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom így, jól van. Amikor mondtam neki, hogy ez undorító és egyáltalán nem ilyen minden pasi, akkor ő tovább ragaszkodott az igazához, hogy kamu, az összes férfi nevet ezeken. Egyébként nem vagyunk közeli ismerősök, csak nagyon ritkán beszélek vele. Köszi a válaszokat.
2020. dec. 9. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden férfira nem igaz, de jobb helyeken is előfordul, hogy egyes férfiak viccesnek gondolják az alpári dolgokat, és olyanok is vannak, akik a székletüket fényképezik.
2020. dec. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 III. A nagy károly ***** válasza:

túl sok jackasst néztek, az árt az

agysejteknek

2020. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez a mentalitás a férfitársadalom legaljára jellemző csak. És ez nem humor, ez primitívség.


30 F

2020. dec. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!