Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg igaz az a...

Szerintetek tényleg igaz az a cikk hogy a magyarok megőrülnek a korona vírus vakcina és rekordszámú regisztráció érkezik?

Figyelt kérdés
Csak mert én egy nagyobb cégnél dolgozom és senki nem kért a vakcinából, azok sem, akik nagyon félnek a vírustól és van is mitől félniük, viszont a vakcinától még jobban félnek ( illetve annak a mellékhatásaitól amik ismeretlenek) és inkább nem kérik…
2020. dec. 10. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem igaz. De kell a reklám.
2020. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Milyen regisztráció és hova?

Én úgy tudom, hogy akármilyen regisztrációtól függetlenül veszélyeztetettségi mérték szerint lesznek oltva az emberek.

Idősek, cukorbetegek, krónikus betegek stb.

Annak meg ne dőlj be, hogy ki és mit mond, mert egy közösségben vannak hangadók, a többiek meg azt mondják, amit úgy gondolnak, hogy elvárt tőlük, aztán azt csinálnak amit jónak tartanak.

2020. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Százezer főről hallottam reggel. Ez azért elég kis szám még magyar viszonylatban is. Kb a lakosság 1%-a. Abszolút értékben kicsi, de egy nap alatt regisztrálók számának meg nagy.

Simán el tudom képzelni amúgy hogy vannak "nem oltatunk" és "oltatunk" gócpontok, ahol az emberek egymást trenirozzák a saját igazukra, és buborékban vannak.

2020. dec. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Rekordszámú? Ha szigorúan vesszük a kérdést, igen. Hiszen most először lehet koronavírus-oltásra regisztrálni, így akárhányan is regisztrálnak, az biztos, hogy rekord lesz.

Egyébként meg dehogy. Eleve az oltási hajlandóság rémesen alacsony, ezt a tájékozottság, és a természettudományos műveltség alacsony szintje sem a jó irányba fogja elmozdítani. Az, hogy a vakcinát illetően teljes a titkolózás, az sem fogja a bizalmat felébreszteni. Nem tudni, mivel szabad majd oltatni, lesz-e egyáltalán választása az állampolgárnak, vagy kötelezően a Szputnyikot adják, mert Putyon most a jó barát... Az, hogy oltás előtt-után hetekig tilos alkoholizálni, egy olyan országban,a hol kb. a "kultúránk" szerves része az alkoholizmus, eleve a potenciális páciensek felét elriasztja ez a tény. Ráadásul úgy hírlik, az orosz vakcina jócskán megviseli a szervezetet, és egyébként sem teljesen tiszta minden ekörül a vakcina körül. Így még akik egyébként szívesen beoltatnák magukat, azoknak a nagy része is eltántorodik tőle.

2020. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem, hogy jött ki a napi 100 ezer új regisztrált, de én is elgondolkodtam rajta, hogy ki az a 100 ezer mivel több veszélyeztetett ismerősöm közül egyet sem ismerek aki regisztrált volna.
2020. dec. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos nem oltatom be magam a kínai/orosz vakcinával és a környezetemben élők is így vannak vele. Kamu
2020. dec. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

#6

Most attól függetlenül, hogy beadatod vagy nem, orosz/kínai vakcinától/gyógyszertől még nem születtek fogyatékos - kéz és láb nélküli - csecsemők, mint anno a (nyugat)németországi Contergantól.

És a "legérdekesebb" ebben, hogy a Contergant ugyanazzal az összetétellel Thalidomide néven napjainkban visszatér az európai piacra.állítólagos rákellenszerként.

[link]

2020. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

", hogy beadatod vagy nem, orosz/kínai vakcinától/gyógyszertől még nem születtek "


és ez milyen meglepő is nemde, lévén KETTŐ hónapos fejlesztésről van szó..... de meglepő...

2020. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem hiszem el, hogy vannak ennyire értetlen emberek és tudnak írni-olvasni!

NEM ERRŐL a vakcináról beszéltem, hanem orosz/kínai vakcinákról!

1979-ig egész Magyarország orosz vakcinával volt oltva és nem halt bele senki. A kínai vakcina számunkra újdonság, de a kínai tesztek után itthon is az alapoktól kezdik vizsgálni magyar szakemberek és csak utána kerülhet forgalomba.

De ezzel nem azt mondom, hogy te vagy akárki oltassa be magát, mert ez mindenkinek a magánügye, csak annyit akartam megemlíteni, hogy az agyonhájpolt nyugati szerek sokszor veszélyesebbek.

2020. dec. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!