Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó neki, ha ezt adja...

Miért jó neki, ha ezt adja meg felhasználónévnek?

Figyelt kérdés

Miért vannak egyes emberek akik ennyire agyasok, hogy olyan nick nevet adnak maguknak Instagramon, vagy itt GyK-n, mint pl csicskagyász és társaik? Ebben mi a jó nekik? Ennyire elkeseredettek, meg depressziósak, hogy nyiltan ilyen gáz becenévvel illetik magukat?

Nekem is volt depresszióm mégsem adtam ilyen nevet magamnak soha egy oldalon sem.

Az ilyen emberek mit élnek át, amikor regisztrálnak az adott oldalra, vagy átírják a felhasználó nevüket?



2018. dec. 10. 20:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pusztán csak poénból írják ki maguknak ezt a nevet.
2018. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Másnak ilyen humora van. Nem mindenki hívhatja magát Angyal Megváltójának
2018. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Angyal megmentője, hogy pontosítsak és ennek története van, de szerintem van aki ezt komolyan gondolja. Most páromnak pl Dzsindszás a felhasználó neve és szerintem tök poén, de az már inkább szánalom, ha valaki átírja a nevét csicskagyászra. Úgy, hogy elötte tök normális neve volt kint.
2018. dec. 10. 20:48
 4/19 anonim ***** válasza:
91%

Tudomásul kell venned, hogy mindenki olyan felhasználónevet választ magának, amilyet akar, ill. neki tetszik.

Itt, a Gyk-n ráadásul anonim is lehet a kérdező/válaszoló.

2018. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
Én akkor reagáltam ugyanilyen értetlenül, mikor "összefutottam" honfoglalón valakivel, akinek "ciganyvero" volt a neve.
2018. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nah igen. Az is durva. Abban sem tudom mi a "vicces". És igen, akárki akármilyen nevetmegadhat, szíve joga eldönteni, de nem gondol bele, hogy esetleg emiatt majd kap olyan megjegyzést ami neki lehet nem fog jól esni?

A GyK-n meg tudom, hogy lehet anpnim is valaki, de itt is találkoztam érdekes nevekkel.

2018. dec. 10. 20:55
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem Függönyasztalszék a felhasználónevem, de nem azért mert tárgyiasított nőnek tartom magam, hanem mert nem tudtam mit kitalálni, és a regisztráció pillanatában ezek voltak körülöttem és ennyi. :D
2018. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ez is egész poénos név. :D Nem is az efajta viccessebb nevekre gondoltam. :D
2018. dec. 10. 21:13
 9/19 anonim ***** válasza:
És a FulladjMeeg az lehet vicces is és sértö is? :D
2018. dec. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Attól függ, hogy kinek üzen az illető a nevével. Bár szerintem az ilyen semmien. Inkább fura.
2018. dec. 10. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!