Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak ittasan szokásaitok?

Vannak ittasan szokásaitok?

Figyelt kérdés

Párszor előfordult velem, hogy mikor mentünk inni adtam a pultosnak pénzt mert olyan szomorúnak látszik amiért ő nem ihat a munka miatt és így hátha felvidul.

Persze itt már nem voltam józan.


Nektek van valami "szokásotok" mikor isztok? :D

Amire emlékeztek és csak olyankor csináljátok.



2020. dec. 10. 20:08
 1/4 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Énekelek, táncolok, mindenkivel elkezdek haverkodni, eszméletlen mód cigizem (amúgy nem), és eszméletlen szexelhetnékem lesz, é húzkodom be a wc-be az uramat. Mondjuk még sosem bánta :D

Random idegeneknek kezdek ingyenes élettan és biokémiai kiselőadást tartani.

Ismerősöknek ököllel akarok belenyúlni a szájába.

Hirtelen ennyi :D

2020. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Haha, ez nagyon cuki, a pultos sztori.😂


Hát ez csak akkor ha rosszul vagyok: Akkor erkélyen vödörrel nepfelkelte bámulás vagy séta fej mozdítása nélkül, mint egy zombinál.


Amúgy meg ezeket csak be csiccsentve csinálom:


- Más dekójába jeget dobok, vagy étellel és jéggel dobálom meg a körülöttem lévőket, ha nem tetszik valami😂

- Ha kedves velem valaki, akkor ölelgetem. Általában férfiakat de volt, hogy már nővel is csináltam ezt🤷🏼‍♀️😂

- Mindenkitől cigit lejmolok🤷🏼‍♀️🙈

2020. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon spontán módon, nyíltan, vidáman, őszintén és gátlástalanul beszélek mindenkivel (egyébként csendes vagyok, és háromszor is meggondolom, kinek mit mondok, és hogyan).

Ha egy kocsmában vagyunk, akkor időnként kimegyek az utcára egy cigivel, hallgatok, és egyfajta érzelgős, nosztalgikus melankóliával eltelve csak szívom a cigit és élvezem, ahogy része vagyok a város vérkeringésének, figyelem a forgalmat, nézem és hallgatom körülöttem az embereket, és az élet értelmetlenségén és gyönyörűségén gondolkodom.

2020. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Mindenen röhögök.
2020. dec. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!