Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek vannak a gyerekkorotokb...

Nektek vannak a gyerekkorotokból megmaradt szokásaitok? Ha igen mik ezek? 20f

Figyelt kérdés
Nekem pl az van, hogy alváskor ölelni szeretek egy plüsst. A barátnőm vett is nekem már párat :D de kiv vagyok másoknak is van e hasonló visszamaradottsága :D
2019. máj. 14. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is.
2019. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A reggeli kakaó talán ilyen, de inkább csak hétvégén csinálok, hétköznap nincs rá időm.
2019. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ideges vagyok, automatikusan ragni szoktam a szám,ami belul megis latszik hegek stb. miota tudok magamrol, ez igyvan :D nemtudom hogy ez egy szokasnak e- szamit
2019. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Körmöm melletti bört a hüvelykujjaimon a többi körmömmel benyomom majd letépem

Szorongás sokat bántottak fizilálisan is

Már felnöttként nincs mitől félnem de nem tudok leszoknk róla...

2019. máj. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl ha vihar van, rossz napom volt vagy bármi negatív ér akkor a plüss krokodilommal alszok.

A másik imádom a ceruzákat, van vagy 100 az irodában az asztalomon de mindhez kötök valami történést. Mint mikor kicsi sulis voltam és ceruzát kaptam a jó jegyek után.

2019. máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a plüss. 99%-ban a plüss vízilovammal alszok, de muszáj vagyok ölelni valamit, vagy nem tudok elaludni. :D

Illetve anyám egyszer bemagyarázta, hogy ne nézzem közelről a mikrót, amikor működik, mert felgyullad a hajam. Hiába tudom, hogy ez marhaság, annyira bennem maradt, hogy azóta se merek közel hajolni hozzá.:D

2019. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig párnát ölelek magamhoz. Nem tudok róla leszokni így felnőttként sem. :)
2019. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!