Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen furcsa szokásaitok vannak?

Milyen furcsa szokásaitok vannak?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 18:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorizok
2018. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Van egy műanyag strandpénztárcám, ha el akarok lazulni, akkor azt pörgetem és dobálom.
2018. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ide írogatok, órákig tudok felniket, ültetést egyéb kiegészítőket nézegetni a kocsimhoz
2018. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
A szobámban szerelem a motoromat. Horror filmen elalszok, animációs filmen izgulok. Nagyon szeretek sok emberrel levelezni, de beszélni csak kevéssel. Egyáltalán nem nézek tévét. Nincs okos telefonom, és nem is kell.
2018. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ha senkit sem zavar egész nap fütyörészek
2018. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Van pár.

Pl. a tökmagot csak a héjával szeretem.

Amikor van itthon valami süti, mindig azt eszem előbb és csak utána "normális" kaját, mert az édesre úgyis mindig sósat kívánok, szóval így pont jó.

Imádom a tollakat, mármint amikkel írunk. Ha bemegyek egy papírírószerboltba, még ha valami tök más dologért is mentem, mindig a tollaknál lyukadok ki és nem megyek el anélkül, hogy ne vettem volna legalább egyet.

Szeretek dolgokat szagolgatni, szinte mindent megszagolok, ami csak a kezem ügyébe akad. Különösen szeretem a filctollak szagát.

Ha valakivel egymás mellett megyünk, valamiért megőrülök, ha nem lehetek én baloldalt. Gondolom ahhoz lehet köze, hogy balkezes vagyok és az iskolában is mindig balra ültem a padban, hogy ne cseszegessük a mellettem ülővel egymás kezét írás közben és megszoktam, hogy mindig azon az oldalon vagyok :D

Facebook-on kívül semmilyen más közösségi oldalam nincsen. Mondjuk ez szerintem nem olyan fura, de a legtöbben, akik el akarták kérni valamelyik ilyen elérhetőségem és közöltem velük, hogy nincsenek ilyeneim, ott hüledeztek.

Nem szeretem a "vidám" dolgokat, pl. zenék közül is csak depisebbeket hallgatok, az olyan zenék, amik másokat feldobnak, engem lehangolnak. Filmekből is csak drámákat vagy horrorfilmeket szeretek nézni, a vígjátékokat gyűlölöm, legalább is a mostaniakat, amik tele vannak ilyen fingós meg büfögős "poénokkal".

Meg ha már a depis dolgoknál tartunk, nem szeretem a színes dolgokat se, a kedvenc színem a szürke és csak és kizárólag szürke vagy más sötét árnyalatú ruhákat hordok.

Az időjárással is hasonló a "kapcsolatom", mások levertnek érzik magukat, amikor mondjuk borús, esős idő van, én viszont azt imádom /kivéve, ha nincs nálam esernyő és még a hajam is frissenmosott, akkor nem olyan jó:D/, akár órákig el tudnék gyönyörködni a zuhogó eső látványában.

És másokkal ellentétben a nyarat gyűlölöm és olyankor érzem levertnek magam. Egyrészt azért, mert dög meleg van, míg én hűvösebben érzem jól magam. Másrészt mert szeretek jól felöltözni, nem csak amiatt, mert nem vagyok megelégedve a testemmel és nem szívesen mutogatom magam ilyen sokat mutató ruhákban, hanem alapból jobban is tetszenek a téliesebb ruhák, ezerszer szívesebben veszek fel mondjuk kötött pulcsikat ilyen mélyen dekoltált kis nyári felsőknél :D

És számomra teljesen mást jelent a szépség, mint a legtöbb embernek. Azaz én pl. büszke vagyok a (mások szavaival élve) "hullafehér" bőrömre, szerintem sokkal szebb, mint a barna bőr. Mármint ezt nem a sötétebb bőrűeknek szánom sértésképp, csak magamon kívül nem igazán ismerek olyan embert, aki ne járna még télen is állandóan szolizni meg amikor kicsit is melegebb idő lesz, ne az lenne az első dolga, hogy kifekszik napozni :D Nyáron amúgy folyton kapom a beszólásokat, hogy miért vagyok ilyen fehér, úristeeenn..

Most kb ennyi jutott eszembe :)

2018. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Kicsit korom óta vannak önálló gondolataim, mély érzelmi világom van, egyéniség vagyok, ki tudom mutatni az érzelmeimet, ha azt érzékelem, hogy nem terhelek vele mást, és ha épp nem kockázatos számomra. Saját véleményem van a világ dolgairól. Több szempontból is hajlamos vagyok megvizsgálni embereket, élőlényeket, tárgyakat, gondolatokat, helyzeteket, érzelmeket. Kreatív vagyok, és szeretek rögtönözni helyzetekben, valamint absztrakt műalkotások vonatkozásában, és költői vénám is van. És a Rotschild dinasztiának beletört a bicskája, ez úton csókoltatom őket, görcsöljenek csak továbbra is, az android cimboráikkal együtt. :)
2018. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Akkor mos mondok én

Egy csomag vanilia pudingot használok illatosítónak

Rajzolok a falra és a ruháimra.

És mimdig kell valamit csinálnom a kezemmel

2018. jan. 31. 19:43
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegszer előfordul, hogy amikor egyedül vagyok itthon, fel-alá járkálok a lakásban és közben hangosan beszélgetek magammal meg elképzelek egy-egy szituációt, hogy mit mondanék akkor vagy elkezdek énekelni... Szerintem ezt senki nem tudná elképzelni rólam.
2018. jan. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem nézni tavasztól nyárig a női lábfejeket.
2018. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!