Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szavazzatok ! Mit tennél, ha...

Szavazzatok ! Mit tennél, ha egy olyan másfél-2 órában intenzíven szembesülnél az általad elnyomott félelmeiddel/ érzéseiddel, filmszerűen ? Egyfajta pszichothriller lenne, minden a felszínre kerülne, amit a lelked mélyén elnyomtál.TÖBB LENT!

Figyelt kérdés
Minden a felszínre kerülne, a legbensőbb titkaid, félelmeid, elfojtásaid. Az összes tabut ledöntené magaddal kapcsolatban, az összes élethazugságodat kalapáccsal törné ripityára, csak a színtiszta őszinteség maradna. Egyfajta "utazáson" vennél részt. A lelked legmélyebb bugyraiba nyernél egy utazást. Egyfajta önismereti pszicholecke lenne.

2020. dec. 11. 18:00
A kérdező szavazást indított:
Lenne hozzá elég akaratom, lehet szembe kellene néznem magammal, de egy új önismereti szintre jutnék és jobban megismerném magamat.
Nem vállalnám, biztos beleőrülnék egy ilyen kegyetlen önszembesítésbe, beleőrülnék és ugranék a Taigetoszról.
16 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne ennyire intenzív, és nem 2 órában történne az egész, hanem mindjuk egy vagy több hét alatt, beosztva, akkor érdekelne és a felső szavazatban leirtak teljesen ervenyesek lennének. (Most igy semmire nem szavaztam.) Amúgy is érdekel, csak nem tudhatom, mennyit tudok feldolgozni egyszerre.
2020. dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem bírná elviselni. Az ember csak azért képes idegösszeroppanás nélkül élni, mert tud felejteni. Ha minden traumádat egyszerre élnéd át ami teszem azt 30,50,80 év alatt történt veled, abba belerokkannál. Ez mindenkire igaz.
2020. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2: Inkább ilyen mélyönismereti pszichoshow lenne, a lelked legbelsőbb részébe nyernél bepillantást, minden tabudat és elfojtásodat felszínre hozná, intenzíven és filmszerűen.
2020. dec. 11. 18:26
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha csak végig kéne mozizni azaz nem lennének további kihatásai az életemre akkor kb popcornnal kibirnám várni mikor telik le.


Én már amugy is szembesültem velük. Be is vonzom folyamat amiktöl félek.

2020. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*egyedül a tüfobiámnál nem birnám
2020. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4: " Ha csak végig kéne mozizni azaz nem lennének további kihatásai az életemre akkor kb popcornnal kibirnám várni mikor telik le. "


És mit tennél, ha valóságszerűen élnéd meg azt a tömény másfél-2 órát ? Tehát mintha te is benne lennél ebben a világban. A külvilág valóságát nem éreznéd, hanem úgymond be lennél zárva ebbe az önismereti, tabudöntő, elfojtott félelmeiddel és érzéseiddel teli világban ? Nem roppannál össze ó? Szó szerint a démonaiddal kellene farkasszemet nézned.

2020. dec. 11. 18:49
 7/18 anonim ***** válasza:

De én benne is voltam.

Komolyan nekem az élet produkàlja a legnagyobb felelmeimet nem én. Olyan dolgok történtek velem amiket en elkepzelni sem tudtam volna.

Azaz én màr àteltem.csendben türném ujra. Vàrnàm mikor cseng màr le. Ehhez kéne popcorn

2020. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Pelda

Addig semmi bajom nem volt a kutyàkkal míg ki nem akartak nyírni falkàban.

Nos ha ujra at kene elnem legalabb örülhetnék hogy valojaban meguszom majd serülesek nelkül.

2020. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Elég sokat szoktam gondolkodni magamról és az életemről, nem hiszem, hogy olyan sok elnyomott érzésem vagy gondolatom lenne. Bevállalnám szerintem simán.


Egyszer túladagoltam a füves sütit, annál biztos nem lenne rosszabb. Félig éber "lázálmaim" voltak órákon át pánikrohamokkal megfűszerezve. Érdekes élmény volt.


24/F

2020. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9: A sütis élményeidről mesélnél esetleg bővebben ? Miket éltél át, tapasztaltál ?
2020. dec. 11. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!