Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit írjak a csapattársamnak?18

Mit írjak a csapattársamnak?18

Figyelt kérdés

Szóval játszok egy online játékot, és csapattársamat megbántottam, de nem értem, hogy pontosan mivel. Mármint ő túlzottan elkezdett rám nyomulni, ami elég kínos volt, mivel annyira nem ismertük egymást akkor és én egy kicsit lassabban kezdtem neki válaszolni a privát üzeneteire (max öt perc csúszással), hátha kicsit visszafogja magát. Közben közös beszélgetésben írta, hogy nem akarok-e neki visszaírni, mire egy másik csapattársam poénból odaírta, hogy "szerintem rájött, hogy kínos veled magánbeszélgetést folytatni". Erre az aki, szerintem megsértődött írt nekem egy eléggé csalódott üzenetet és azóta nem válaszol. Azóta csoportos beszélgetésben csomószor beírja, hogy mostanában nem lesz aktív, ehhez képest folyton fent van, ráadásul az egyéni versenyeken jó helyeken van, tehát nem inaktív. Néha ha beszélget chaten a többi csapattárssal, akkor mindig elköszön, ha én éppen akkor köszönök be, pedig utána sokáig fent szokott lenni. Akkor valahányszor írok a csoportos chatben, ő pont mindig azután tudatja, hogy ő nem kíváncsi most senkire, nem lesz aktív, a chaten meg pláne nem. És olyan kínos számomra ez a légkör, hogy valahányszor felmegyek játszani egy fogad. Ezért is gondoltam, hogy írnom kéne neki valamit, mert ez nekem elég kínos, és szerintem neki se túl jó. Viszont tudom, hogy ő milyen, és ő nem fog kezdeményezni.


Mit javasoltok, mit írjak neki?


2020. dec. 12. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megbántottalak véletlenül valamivel?
2020. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmű, hogy megbántottam valamivel. Mármint amit írt nekem abból az jött le, hogy igen
2020. dec. 13. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, de én ettől még ezt írnám. A labda onnantól nála van, hogy elárulja, min sértődött meg.
2020. dec. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áh, értem.
2020. dec. 13. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!