Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy csapattársam üvöltözik...

Ha egy csapattársam üvöltözik velem folyton edzésen, ez jó megoldás lenne?

Figyelt kérdés

Nos hát sziasztok 15 éves vagyok, focizok, egy "kemény" velem egyidős csapattársam azt hiszi hogy folyton üvöltözhet velem, így szinte minden edzésen odaáll a pofámba és üvölteni kezd velem. Eddig ignoráltam, viszont egyre inkább elegem van belőle, jó megoldás lenne-e az, hogy ha hirtelen odalépnék, megmarkolnám a mezét, majd belenéznék a szemébe és valami ilyesmit mondanék, hogy "Velem te ne ordibáljál a k...va any.dat, mert megjárod, értetted? Még egy ilyen és szétverlek"

Vagy hasonló?


2017. nov. 13. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell fenyegetni, elég az is, hogy ne üvöltözzön vagy esetleg h az édesanyjával üvöltsön... vagy verekedjetek, hátha kiengeditek a gőzt :D

harcosok klubja vagy valami

2017. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üvöltsd vissza, ne hagyd magad!
2017. nov. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én utálok üvölteni, ettől meg a többiek is jobban fognak majd tisztelni.
2017. nov. 14. 06:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem így, de ennél még jobban is magamért kiállva reagáltam volna, az első alkalommal.
2017. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!