Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm aki egyben...

A legjobb barátnőm aki egyben a csapattársam is finoman fogalmazva azt mondta hogy önző voltam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Röviden csak annyi, hogy meccs közben a barátnőm odajött hozzám és azt mondta, hogy passzoljak másnak is pedig én szoktam passzolni és most is passzoltam,mert adtam gólpasszt is de Ő úgy érezte, hogy nem pedig máskor pont Ő szokott önző lenni és aznap reggel a góllövő listán még meccs előtt 30 góllal vot előrébb, mint én és Ő az 1. a csapatból és én a 2.a csapatból és én alapból nagyon félek hogyha túl sokat viszem kapura akkor azt mondják rám a többiek, hogy önző vagyok és meccs után megkérdezem a többieket, hogy szerintük önző vagyok-e és azt mondták, hogy NEM és én vagyok aki a legtöbbet passzol szélre és ez volt az első olyan neccs hogy többet vittem kapura, mert anyukám meg az edzőm azt mondta. De Ő valamiért úgy érzi, hogy én direkt nem passzolok neki.

Valaki esetleg tud segíteni, hogy mit tegyek? Hogy ne érezzen így de azért én is többször vihessem kapura.



2017. jan. 15. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Legkozelebb passzolj neki es ha nem lovi be, utana te vidd kapura!
2017. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!