Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megérdemelt volt??

Szerintetek megérdemelt volt??

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt én akkor 26 éves voltam és a barátnőm akkor ő 24 éves volt, mentünk a Westendből a Margit híd felé. Mind ketten a telefonunkat néztük, amikor figyelmetlenül léptünk volna le a járdáról, és egy wolkswagen beetle nagy fékezéssel épp hogy megtudott állni. Mindketten megijedtünk, majd a kocsiból egy 30 év körüli nő szállt ki. Természetesen ideges volt, és szitkozódott is jogosan. Majd lekevert nekem egy pofont. Majd a barátnőm elé állt és neki is lekent egy pofont. Majd egy " Örüljetek hogy ez a pofon tőlem jött és nem a kocsimtól" mondat után távozott.

2020. dec. 13. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Túlreagálta a dolgokat és nem jól, de legalább emlékezetes maradt számotokra a dolog, szóval annyira nem tudom hibáztatni. :D Amúgy meg más kérdés, hogy ti hogyan reagáltatok a dologra, lehet az is hozzájárult.
2020. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
23%
Tuti feljelentem bántalmazásért
2020. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
A pofon azért nem volt jogos,de a szitkozódás igen.
2020. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom szivbajt kapott hogy majdnem elütött 2 emberr
2020. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy szitkozódott egyet jogos, de a pofon... :D Valószínű, hogy a nőnek is mentális problémái lehetnek, mert nap mint nap megesik ez a jelenet Budapesten, de általában annyi történik, hogy megáll a szussz is mindenkiben, erős kilégzéssel szemkontaktus, esetleg egy-két káromkodás és mindenki megy tovább az életével.
2020. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 meszike91 ***** válasza:
86%

Inkább a pofon jöjjön mint az autó.


Nem volt jogszerű amit tett, de őt is meg tudom érteni.

2020. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

Na nehogy már itt mindenki a két gyíkarcú mobilzombit védje már!

A pofon igenis jogos volt. Tanulják meg az ilyen zombi hülyegyerekek, hogy a telóból talán néha fel is kéne nézni és érzékelni a külvilágot.

2020. dec. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
Érdekelne h azóta kibujtatok-e a telefonokból..
2020. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
A pofon nem, minden mas igen. Csoringer valoszinuleg kapott egy mini infarktust, es le kellett vezetnie valahogy... :D
2020. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

A pofon nem volt jogos, de teljességgel igaza volt. Elképzelni nem tudom, hogy lehet ilyen ostobának lenni. Aztán ha elütött volna a ti hibátoktól, ti lennétek felháborodva és az ő megítélése menne tönkre, mert hiába a ti hibátok lett volna, mindenhol úgy jönne le, hogy "elütöttek két fiatalt" és nem úgy, hogy "két fiatal elütötte magát, mert hülyék voltak".

Remélem tanultok belőle, mert mióta van jogsim még jobban utálom az ilyen idiótákat, akik azt hiszik, hogy nekik nem kell vigyázniuk és majd a világ alkalmazkodik hozzájuk. Bármit néztél a telefonodon, megvárt volna.

23/L

2020. dec. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!