Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek megérdemelt volt??

Szerintetek megérdemelt volt??

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt én akkor 26 éves voltam és a barátnőm akkor ő 24 éves volt, mentünk a Westendből a Margit híd felé. Mind ketten a telefonunkat néztük, amikor figyelmetlenül léptünk volna le a járdáról, és egy wolkswagen beetle nagy fékezéssel épp hogy megtudott állni. Mindketten megijedtünk, majd a kocsiból egy 30 év körüli nő szállt ki. Természetesen ideges volt, és szitkozódott is jogosan. Majd lekevert nekem egy pofont. Majd a barátnőm elé állt és neki is lekent egy pofont. Majd egy " Örüljetek hogy ez a pofon tőlem jött és nem a kocsimtól" mondat után távozott.

2020. dec. 13. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem volt jogos. Velem kezdett volna el pofozkodni, olyat kap vissza, hogy őt viszi el a mentő...
2020. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
49%

Tök, teljesen jogos volt, mert ha elüt titeket, akkor az mégnagyobb baj lett volna neki is, mert pl. lelkileg megviseli az ilyet az ember.

Ti voltatok maximálisan a hibásak, ő, és az autója mindent megtett, hogy ne legyen nagyobb baj. A pofon is jogos volt, hogy felébredjetek a kis álomvilágotokból...

2020. dec. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

Azért elég furcsa jelenet lehetett ez, ahogy magam elé képzelem:Egy fiatal nő ordibál, majd odalép és egyenként pofon vág két szintén felnőtt embert, azok meg csak néznek. Nem mindennapi, az biztos.

Nem szoktam utcán telefont nézegetni, de évekkel ezelött Pesten egy mellékutcában, utca sarkon áthaladva elütött egy autó. Éppen, hogy csak meglökött, de akkorát estem, alig tudtam kivédeni, hogy le ne fejeljem az aszfaltot. Nem lett komoly bajom, tovább mentem, se rendőrt, se mentőt nem hívtunk. Mégis azt mondom, ezerszer inkább egy női pofon, mint ez. Az más kérdés, hogy nem tűrtem volna még az általad leírt helyzetben sem, hogy a barátnőmet bárki megüsse. Megráztam volna a csajt, bármennyire is igaza volt egyébként.

2020. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Odüsszeusz92 ***** válasza:
34%
Jogos volt, így többet nem követitek el ugyanezt.
2020. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
40%
Én nagyobbat adtam volna neki,mint amekkorát a kocsi képes lett volna adni nekem.
2020. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 elistvan ***** válasza:
47%
Jogilag nem az, de én is is adtam volna. Komolyabb bajotok is lehett volna. A csajt vették volna elő a ti figyelmetlenségetek miatt.
2021. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Én ismertem olyan gyökeret, aki hasonló módon üttette el magát, aztán még neki állt feljebb, hogy ki kell fizetnie a károkat a kocsiban merthogy ő nem fog hitelt felvenni csak azért, hogy kicseréljék a szaros audi szélvédőjét... ebből kiindulva én még meg is rugdostalak volna.
2021. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudott mindkettőtöket megütni? Direkt tűrtétek?
2021. márc. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

En is ezen gondolkodom, hogy ezek sorba a allnak pofonert ?

Amugy meg az ilyen mobilzombikat, hatosagilag evekre elkene tiltani az elektronikus eszkozok hasznalatatol. Nincs telefon nincs internet.

2021. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Senior Séf ***** válasza:
42%
Ha megsérültök, ő mászkálhat rendőrségre, bíróságra, és örülhet, ha "csak" ennyivel megússza a ti hülyeségeteket.
2021. máj. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!