Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Támadtak már meg utcán azzal...

Támadtak már meg utcán azzal a szándékkal hogy kiraboljanak? Ha igen, mit tettél?

Figyelt kérdés
Ha még nem akkor mit tennél ha megtörténne?

2020. dec. 13. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Lelőném ha lenne éles fegyverem.
2020. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tehetnéd meg. Nem is viselhető fegyver csak úgy. Maradjunk az ésszerű dolgoknál.
2020. dec. 13. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, tobbszor is, igaz nem Európában, hane Afrika, DAmerika. Nem hiszem hogy a te kerdesedben relevans. Volt hogy adtam valamennyi penzt aztan futas, volt hogy mashogy alakult, kulso korulemenyek miatt.
2020. dec. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Támadtak már meg többször is.

Egyszer paprika sprayt használtam elég jól működött.

Második alkalommal gázpisztolyt.

Sajnos azért én lettem garázdasággal meggyanusítva de abból sem lett semmi komoly dolog.

Így utólag is sokkal jobb volt mint agyonvererni vagy megbicskáztatni magam.

Nyilván a jövőben is ugyanígy teszek.

2020. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Este 11-kor jártam haza egy időben és valahogy mindig megtaláltak. Szerencsére nem nagy IQ-val megáldott figurák voltak, volt amelyik elszaladt amikor megkérdeztem tőle hogy és mégis mi lesz ha nem adom át az értékeimet. De volt hogy egy gyerek kapta le rólam a táskát fényes nappal, azt utolértem és visszavettem tőle. Országos spinter versenyeket nyertem iskolás koromban csak ő ezt nem tudta :D Egy olyan volt amikor hozzám is tudott nyúlni a támadó, hirtelen elkapta a karom, én meg hozzávágtam a kezemben lévő viszkisüveget. Épp koncertről tartottam vissza a koliba és szuvenír gyanánt volt nálam a dedikált üveg.
2020. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem,de szembe dezodoznám őket,aztán tökön/lábon rúgnám.
2020. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
eéőző vagyok,vayg a dezodort vagy egy topyjoys-os üveget verné,m szét rajta
2020. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rajesh válasza:
39%

Nem, még nem.


Nagyon ritka itt a 21.században az h kihalt mélyen alvó utcákon sikerüljenek megtalálni. Szerintem annyi is elég lehet h elüvöltöd magad, megakarnak késelni(mégha nem is) vagy hasonlót. A másik az h az embernek általában fel van töltve a telefonja kézközelbe.

Semmibe sem telik beütni a 107.-et és hangosan a támadó elött elkezdeni elmondani h mi történik. Akinek esze van az menekül. Bár ha van benne annyi hülyeség h megtámad, akkor kitudja h valójában mit fog reagálni.

(Ha valaha ilyen megtörténne én ezzel a 2-vel próbálkoznák meg először.

2020. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!